מלמיליאן: מקסימום אכשל

אורי מלמיליאן, המאמן החדש של בית"ר ירושלים הוצג במועדון: "אני לא מפחד מאתגרים. בית"ר היתה חייבת למכור שחקנים כדי לשרוד". קורנפיין: "בהיסטוריה של בית"ר לא היה מצב כזה" עתידו של אמסלם לא ברור

יום ראשון 13 יוני 2010
מערכת TELESPORT

אורי מלמילאין הוצג ביום ראשון כמאמן הۗדש של בית"ר ירושלים. מלמיליאן נראה נרגש מאוד באירוע, אך היה חד וברור

אורי מלמיליאן אמר: "הגעתי לפני שבוע לבית וגן והתרגשתי וגם הפעם אני מתרגש. בקושי  נרדמתי בסופ"ש. לא הייתי כאן 21 שנים וזה מרגש מאוד&ɱuot;.

 על החשש מגל השחרורים בקבוצה אמר מלמיליאן: "אני מאמן שנותן לשחקנים לשחק. אני יודע שיהיה קשה, אבל מי שפוחד מכישלון לא יכול לאמן. מקסימום אכשל.  הדבר הכי שחור בכדורגל זה להיכשל. יכול להיות כישלון. נו, אז יש כישלון. אניȠלא פוחד. שחקן שבועט בעיטת 11 בגמר גביע יכול להחמיץ. אז הוא החמיץ. אחרי זה הוא יכול להבקיע".

מלמיליאן הוסיף: "ידוע לי שאם יהיה לא טוב, יצעקו להתפטר, זה חלק מהכדורגל, אבל  אני לא פוחד מכדורגל. בית"ר  לא יודעת איזה ۡגל יהיה לה. יש לה 10-11 שחקנים שאנחנו יודעים שיש לנו היום. אני מאמין שתוך חודש עד חודשיים נוכל להביא 3-4 שחקנים. הלוואי ויהיה לי חומר שחקנים שאוכל לומר שאני רץ לאליפות. זה טוב שקבוצה עוברת שינוי, אבל  מי שיגיד עכשיו מה המטרות של בית"ר, ישקר לך&qŵot;.

היו"ר  איציק קורנפיין נשמע חושש: "מצב כזה לא היה מעולם לבית"ר ירושלים. תמיד בית"ר נהנתה מהכנסה ממקורות חיצוניים. אם לא נצליח,  נצטרך להמשיך ולמכור שחקנים על מנת לאפשר את הקיום שלנו. בחיים של מועדון יש גם מצבים כאӜה".

קורנפיין שוחח בשעות הבוקר עם דוד אמסלם שהיה מאמן הקבוצה בסיום העונה שעברה וכיום לא ברור אם ימשיך במועדון, מאחר שרוני לוי יהיה זה שיעזור למלמיליאן. קורנפיין: "אמסלם הוא חלק מבית"ר ירושלים. שוחחתי איתו ועד מחר יהיו לי תשובות&űuot;.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק