כך הביאו האוהדים את יצחקי למכבי

אורי משיח ושי מזרחי מציגים: הדיל עם אוהדי בית"ר, הלחץ הטרנס-אטלנטי על גולדהאר, מבול הפלאפונים לברק יצחקי, והגיבוי של אלפי אוהדי מכבי שהתגייסו למשימה הכי גדולה מאז החזרתו של אבי נמני למכבי תל אביב. והערב? אימון ראשון

יום שני 14 יוני 2010
שלמה חסיד

הדבר הראשון שברק יצחקי עשה ביום חמישי האחרון, מיד אחרי שחתם במכבי תל אביב, היה לצלצל לאחד מאוהדי מכבי המוכרים, שהתחתן באותו הערב, ולברך אותו לרגל חתונתנו. יצחקי אומנם היה ממוטט אחרי 9 שעות של מו"מ, אבל גם הוא הבין בסופו של יום, שהבוסים האמיתיים במכבי הם אוהדים, ובלי הלחץ שלהם, גולדהאר לא היה פותח את הארנק, ומשחרר כל כך הרבה מזומנים כדי לצרף אותו  לקבוצה של אבי נמני.

מי שבעיקר לקח על כתפיו את נושא ברק יצחקי היו שני אוהדים מוכרים, אורי משיח ושי מזרחי, הידועים גם כשניים מהאוהדים היותר מחוברים לאבי נמני. השניים קיבלו בשבועות האחרונים אלפי טלפונים של אוהדים שהסכימו לבצע כל פעולה שנדרשת על מנת שיצחקי ילבש בשנים הבאות את החולצה בצבעים צהוב כחול ולא בירוק שלא לדבר על אדום.

Ċפעילותם של מזרחי את משיח התבצעה במספר מישורים: שליחת עשרות  הודעות ס.מ.ס ואי מיילים  למיץ' גולדהאר, מטעם אוהדים שונים, ובהם הבטחה לקנות מנוי למכבי אם ברק יצחקי יוחתם. במקביל, השניים יצרו קשר עם אוהדי בית"ר, שלחצו על איציק קורנפיין לנווӘ את יצחקי למכבי תל אביב. כמו כן, אוהדי מכבי הציפו את ברק יצחקי בטלפונים לטלפון הסלולארי האישי שלו, כשחייבים לציין שיצחקי ענה בסבלנות לכל הפונים. במקביל, מזרחיĠומשיח שמרו על קשר עם המנכ"ל, עוזי שעיה, שעדכן אותם בכל מהלך, בזמן אמת.

היום הקריטי ביותר היה יום רביעי האחרון. מזרחי התעורר לעבודתו בשש בבוקר, אבל כבר בשעה הזו חיכו לו שלושים הודעות טקסט של אוהדי מכבי שביקשו ממנו לברר היכן הדברים מול יצחߧי עומדים. למזרחי נודע כי בעשר בבוקר עומדת להתחיל פגישה בין יצחקי לשעיה, במטרה לסגור.

באזור השעה רבע ל-11 בבוקר נודע למזרחי כי הפגישה בין יצחקי למכבי התפוצצה. בין הצדדים הפרידו סכומים של כמאה אלף דולר לעונה, בכל אחת מחמש השנים הבאות. Ȼבו במקום קבעו יצחקי וסוכנו רונן קצב פגישה עם הפועל לאותו היום, במטרה לחתום בה.

אלא שבשעות הקרובות משיח ומזרחי החלו בעבודה מאומצת, יחד עם עוד כמה אלפי אוהדי מכבי, שחיכו עד שמיץ' גולדהאר יקיץ משנתו בקנדה (הפרש של 7 שעות מהארץ), כדי ללחוץ עליו להציל את המצב. בסופו של יום גולדהאר הבין שהוא לא יכול לאכזב כל כך הרבה אוהדים, וחתם על העיסקה היקרה ביותר בתולדות הכדורגל הישראלי.

אז מה הפלא שאוהדי מכבי הולכים כיום זקופי קומה וטוענים: "עשינו את המבצע הגדול ביותר מאז החזרתו של אבי נמני למכבי"?. אגב, גם משיח וגם מזרחי לא מתביישים לקרוא לעצמם חיילים בצבא של אבי נמני. עכשיו נשאר לחכות ולראות האם יצחקי יצדיק את אירועי הקיץ האחרון.
  Ļ    

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק