פרגוואי תכבד את אלופת העולם?

הסקוודרה אזורה, איטליה פותחת את המונדיאל במפגש פיקנטי נגד פרגוואי הדרום אמריקאית. הסטטיסטיקה עובדת לזכות אלופת העולם, אבל הדרום אמריקאים ינסו להפתיע, שני, 21:30 איטליה נגד פרגוואי

יום שני 14 יוני 2010
מערכת מונדיאל
 אלופת העולם, איטליה פותחת דרכה במסגרת בית ו' במשחק הפתיחה מול נבחרת פרגוואי. בית אומנם קל עבור הסקוודרה אזורה, אבל כפי שהיא נראתה במשחקי הידידות האחרונים, קל זה בטח לא יהיה עבור מרצ'לו ליפי וחניכיו. 

נבחרת אۙטליה החזירה את הכבוד האבוד במונדיאל האחרון בגרמניה, שבו לא הפסידה אף משחק, ניצחה חמישה וסיימה שניים בתיקו בדרכה לזכיה בתואר, כאשר ספגה רק שני שערים עם הגנה נהדרת.

בהגנה של איטליה תמצאו את פאביו קנבארו, שחתם בקבוצת אל עלי וביובנטוס בשנה שעברה,Ġאת קייליני מיובנטוס את זמברוטה המגן הימני של מילאן, את השוער הנהדר בופון מיובנטוס. בקישור נמצאים גאטוסו ופירלו ממילאן, דה רוסי מרומא, קאמורנזה, פפה ומרקיסיו מיובנטוס ובהתקפה אפשר למצוא את ג'יליארדיניו, יאקווינטה, די נטאלה ואפילו קווגלארלה המצויינים.
Ċ
פרגוואי נבחרת דרום אמריקאית קלאסית, שסיימה במקום ה-18 במונדיאל האחרון בגרמניה ולפני כן במקום ה-16 ביפן דרום קוריאה. ההישג המשמעותי האחרון היה במונדיאל הראשון שנערך באורוגוואי שכנתה ששם סיימה במקום התשיעי בלבד. 

בהתקפה של פרגוואי אפשר למצוא את חלוץ מנצ'סטר סיטי, רוקה סנטה קרוז עם 21 כיבושים ביחד עם ואלדס מבורוסיה דורטמונד עם 9 כיבושים והשחקן הותיק קאניזה עם 7 הופעות המשחק בליון וכמובן השוער של ויאדוליד גוסטו וילאר.

מעט עובדות לקראת המשחק:

1. איטליה לא כבשה מעל שני שערים במשחק במונדיאל האחרון בגרמניה. 

2. איטליה גברה על פרגוואי בשני המפגשים האחרונים ביניהן. 

3. איטליה לא הפסידה בתשעת המפגשים האחרונים מול נבחרותמדרום אמריקה. 

4. מאז שנת 1962, איטליה הפסידה רק פעם אחת במשחקי הפתיחה באליפויות העולם השונות. 

תמונה: גטי אימג'.

תגובות

טלספורט בפייסבוק