מזרחי: נמני הסߞכות העליונה

עם אלירן עטר, ברק יצחקי, רוברטו קולאוטי, יואב זיו, קלמי סבן ו-1,000 אוהדים ביציע פתחה מכבי תל-אביב את עונת 2010/2011. השחקנים הצהירו: עוד מוקדם לדבר על אליפות

יום שני 14 יוני 2010
מערכת TELESPORT
קבוצת הכוכבים של מכבי תל-אביב פתחה היוםȠרשמית את העונה החדשה עם אימון הכושר הראשון. כ-1,000 אוהדים הגיעו לקריית שלום לצפות בשחקנים החדשים ובראשם ברק יצחקי, אך האחרון לא התאמן עד שישלים את הבדיקות הרפואיות.

אחרי אסיפה קבוצתית קצרה  עלו שחקני מכבי תל-אביב לכר הדשא והחלו באימון הӨאשון לעונת 2010/2011. עוד לפני כן שוחחו שחקני הרכש ומאמן הקבוצה החדש, יוסי מזרחי.

"מדובר בקבוצה עם המון שחקנים חדשים והמשימה לא פשוטה. אנחנו רוצים לשחק כדורגל התקפי ומשוחרר. אבי נמני הוא הסכמות המקצועית העליונה, אני אעביר את האימונים ואעמוד על הקווים. אנחנו מכירים שנים ויש בינינו הערכה רבה". כך אמר יוסי מזרחי, שהעביר את האימון הראשון שלו להעונה.רוברטו קולאוטי ניצב מול התקשורת ואמר בעברית: "אני מאוד מתרגש. כיף גדול להיות פה. אני אתן השנה הכל במשחק ורוצה לנצח כמה שיותר". לגבי יצחקי ועטר שישחקו לצידו הוסיף הארגנטינאי: "אני רגיל שיש לצידי שחקני התקפה טובים. היו לי הצעות מגרמניה אבל מכבי הפתיעו אותי עם ההצעה ואני שמח לבוא. יהיה לנו קל יותר שהרבה שחקנים מכירים מנבחרת ישראל".

אלירן עטר שנרכש בסכום של למעלה ממיליון דולר מבני יהודה התרגש: "מוזר לי השינוי. קבוצה חדשה, אווירה חדשה אבל אני מתרגש ושמח להצטרף, מדובר בחוויה. אני מקווה לשחק בחוד Ӣם יצחקי וקולאוטי ושיהיה בסדר. עוד מוקדם לדבר על תואר אבל לא סתם ביצעו את הרכש, אני שואף להכי גבוה שאפשר. אני צריך להוכיח את עצמי, לא מפחיד אותי המעמד, זה עושה לי טוב".

גם דור מלול הצעיר, אחד משחקני הבית המוכשרים ביותר של מכבי ת"א אמۨ לפני האימון: "אנחנו שמחים לקבל את השחקנים החדשים ושמחים לראות את הקהל שהגיע. אני מאמין שכל שחקני הבית מספיק מוכשרים וטובים בשביל לייצג את עצמם ולקבל דקות. מדובר בתחרות חיובית, אם לא תעמוד בתחרות לא תהיה שחקן כדורגל. זה לא הזמן לדבר על אליפות".

תגובות

טלספורט בפייסבוק