נעשה הכול לזכות במונדיאל

דונגה שאב עידוד מהניצחון על צפון קוריאה: "הכי#חשוב במשחקים כאלה זה לנצח". רוביניו: "כבר אין משחקים קלים בעולם הכדורגל"

יום שלישי 15 יוני 2010
שלמה חסיד
 אם גם אתם התאכזבתם מהרמה הבינונית של נבחרת ברזיל בניצחון המינימליסטי על צפון קיראה 1:2, ודאי תופתעו לשמוע שהߑרזילאים עצמם דווקא היו מרוצים מהניצחון.

המאמן הברזילאי דונגה, אמר: "נתקלנו ביריבה עיקשת שצופפה היטב את ההגנה וניסתה לעקוץ במתפרצות. כל מי שראה את המשחק הבין שלא שיחקנו נגד נבחרת חלשה כפי שחשבו. אני מאוד מרוצה מהנחישות והߨצון של השחקנים שלי. האופי שלנו הוא שהביא לנו את הניצחון היום. אנחנו נעשה את הכול כדי לזכות בגביע העולם ולשמח את כל העם בברזיל, אבל מי שמצפה שנשייט לעבר התואר לא מעודכן בשינויים בעולם הכדורגל".

רוביניו, מכוכבי הנבחרת, אמר̺ "עד כמה שזה ישמע מוזר, לא הופתענו מדרגת הקושי של המשחק. ידענו שלא יהיה קל, כי כבר אין דברים כאלה משחקים קלים בכדורגל העולמי. מי שחושב שבמשחק בגביע העולמי היריבה תבוא ותתרפס בפניך רק כי אתה נבחרת ברזיל, כנראה לא מבין מה זה כדורגל מודרני. הימים האלה כߑר חלפו וטוב שכך. היום כל אחד רוצה לנצח כדי לעשות לביתו".

כוכב ברזיל, קאקה, חתם: "כל הכבוד לצפון קוריאנים על הפייט המכובד שנתנו לנו. צריך לשכוח את המשחק הזה ולהתכונן היטב למשחקים הקשים שמצפים לנו מול פורוטוגל וחוף השߠהכ, כי ברור שרוב הקושי בבית הזה עוד לפנינו. פשוט אסור לנו להגיע למבצ שחלילה לא נעלה שלב. אני פשוט לא רוצה לדמיין תסריט כזה. ברור שאם לא היינו מנצחים היום היינו בנחיתות בבית הזה, וזה תסריט שמאוד רצינו להימנע ממנו ולשמחתי הצלחנו".

ߦילום: GETTYIMAGES

תגובות

טלספורט בפייסבוק