ריקלמה: אני מתאים לאנגליה

חואן רומן ריקלמה מתקרב אל חזרה אפשרית לאירופה, כשטוטנהאם, אברטון ווסטהאם של אברהם גרנט בעקבותיו. הקשר מאשר מו"מ מול הקבוצות ۔אנגליות והוסיף: "יכול לשחק ברמות הגבוהות"

יום רביעי 16 יוני 2010
מערכת TELESPORT

קשרה של בוקה ג'וניורס, חואן רומן ריקלמה, עשוי לחזור לקדנציה נוספת באירופה לאחר התעניינות מצד מספר קבוצות בליגת הפרמייר-ליג האנגלית, ביניהן טוטנהאם, אברטון ואף ווסטהאם של אברהם גרנט. גם פלמנגו הברזילאית מעוניינת בשירותיו של הפליימייקר הארגנטינאי.

ריקלמה בן ה-31 פרש מנבחרת ארגנטינה לאחר מינויו של דייגו מראדונה למאמן מאחר והשניים מסוכסכים זמן רב, אולߝ הוא בטוח כי הוא מתאים לרמות הגבוהות גם היום: "אני יכול לשחק בכל מקום. אני רוצה לשחק במקום שאהיה מאושר בו. אני מרגיש שאני יכול לשחק ברמות הגבוהות עוד מספר שנים, הליגה האנגלית מתאימה לי".

הקשר אף אישר כי מתנהל מו"מ בין הקבוצות הߐנגליות ובין סוכנו: "יש לי מספר הצעות מארגנטינה ואנגליה. הסוכן שלי מטפל במו"מ".

אם אכן ישוב לאירופה, זאת תהיה הקדנציה השנייה של ריקלמה לאחר שנרכש על-ידי ברצלונה מקבוצת בוקה ג'וניורס בעונת 2002. אחרי עונה מאכזבת בברצלונה הוא עבר ۜויאריאל, אותה הצעיד לעונה חלומית בליגת האלופות, שהסתיימה דווקא עם החמצת פנדל של הארגנטינאי עצמו. לאחר ארבע שנים הוא חזר לקבוצת הבית שלו, בוקה ג'וניורס. ריקלמה צפוי לעזוב את בוקה ג'וניורס לאחר סכסוך בינו ובין הכוכב הגדול ביותר של הקבוצה, מרטין פאלרמו.

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק