פרקינס ייעדר, ביינום כשיר

קנדריק פרקינס, הסנטר הפותח של בוסטון, ייעדר הלילה ממשחק האליפות מול הלייקרס בשל פציעה שספג בבירכו במשחק הקודם. אנדרו בייӠום מהלייקרס ישחק למרות הכאבים

יום חמישי 17 יוני 2010
מערכת TELESPORT
 הלילה (04:00) שעון ישראל, ייערך משחק 7 בין ל.א לייקרס לבוסטון, משחק שיכריע את גורל האליפות ויסיים את עונת ה-NBA. אחרי התבוסה במשחק הקודם, בוסטון תנסה להדהים הלילה את האלופה ולנשל אותה מתוארה, אך דוק ריברס מאמנה של בוסטון ייאלץ להסתדר ללא הסנטר הפותח שלו קנדריק פרקינס.

פרקינס, שנפצע בבירכו במשחק הקודם, סובל ממתיחה ברצועות בירכו ויחסר מאוד לבוסטון הלילה, מול סוללת הגבוהים של הלייקרס. פרקינס יעבור MRI ביום שישי לאבחן את חומרת הפציעה, אך את עונת 2010 הוא סיים.

פרקינס, קולע בסידרה הזו 5.7 נקודות למשחק והעדרותו היא מכה קשה לבוסטון במיוחד מאחר והוא היה זה שאמור לשמור את פאו גאסול מהלייקרס. בהעדרו של פרקינס, צפוי גלן דייויס לפתוח בעמדה מספר 5.

בצד השני, ללייקרס יש בשורות הרבה יותר טובות ומעודדӕת, כאשר אנדרו ביינום, הסנטר של ל.א שסובל גם הוא מבעיות בבירכיים, הודיע כי הוא כשיר לגמרי ויוכל לשחק הלילה.

"אני בהחלט הולך לשחק הלילה". אמר ביינום ששיחק רק 16 דקות במשחק הקודם והוחלף בשל כאבים. "זה כואב, אני צריך לעבור ניתוח אבל אני יסבול הלילה וישחק". אמר ביינום ופיל ג'קסון מקווה שיקבל ממנו תרומה משמעותית, בניגוד למשחק הקודם בסידרה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק