9 המלצות WINNER ליום שבת

שלושת משחקי המונדיאל: הולנד נגד יפן, גאנה נגד אוסטרליה וקמרון נגד דנמרק במסגרת המלצות ה-WINNER היומיות שלנו, כמו גם כל ההמלצות על משחקי הליגה השבדית והליגה הפינית

שבת 19 יוני 2010
מערכת TELESPORT
/p>

משחק מספר 67: ליונגסקילה - יונקופינג - X (יחס 2.95)

ליונגסקילה במקום החמישי בטבלה עם שלושה ניצחונות בחמשת המחזורים האחרונים. היא תארח היום אתיונקופינג שבמקום העשירי בטבלה כזו מפסידה במחזור הליגה האחרון, זאת אחרי שלושה ניצחונות רצופים. ליונגסקילה לא הפסידה בחמשת משחקי הבית שלה, יונקופינג בסך הכל קבוצה לא רעה. לדעתי לא נראה כאן הכרעה.

משחק מספר 68:  פאלקנברג - נורקופינג - X (יחס 2.85)

משחק מספר 69:  איי.סי אולו - טי.פי.אס טורקו - 1 (יחס 2.45)

איי.סי אולו במקום השלישי בטבלה כשהיא בכושר מצויין עם שלושה ניצחונות רצופים. היא תארח היום את טי.פי.אס שבמקום התשיעי בטבלה שעליה אפשר לומר בדיוק ההפך. היא בכושר לא טוב עם חמישה משחקים ללא ניצחון בהם היא מפӡידה פעמיים בשלושת המחזורים האחרונים. טי.פי.אס השיגה העונה בחוץ מאזן של ניצחון אחד, הפסד אחד ושלוש תוצאות תיקו, איי.סי אולו השיגה בבית מאזן של שני ניצחונות, תיקו אחד והפסד אחד. אולו טרם ניצחה את טי.פי אס בחמשת המשחקים שהם שיחקו. טי.פי אס ניצחה בשלושה משחקיߝ, אבל זה היה לפני שלוש שנים. כרגע, איי.סי אולו נראית טוב יותר ואחרי שלושה ניצחונות, היא בהחלט מסוגלת לנצח פעם נוספת.

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק