7

המורדים: אימון צרפת פוצץ

מונדיאל 2010: בלאגן באימון נבחרת ה'טריקולור': שחקנים מרדו על עזיבת החלוץ, ניקולס אנלקה ועימות התפתח בין פטריס אברה למנהל הכושר. המנהל המקצועי התפטר

יום ראשון 20 יוני 2010
מערכת מונדיאל
בעקבות ההחלטה של אנלקה לפרוש מהמדים הלאומיים, החליטו שחקני הנבחרת למרוד במאמנם דומנק ואף במהלך האימון היום (ראשון) התפתחה קטטה בין הקפטן פטריס אברה למאמן הכושר רוברט דוברן, האימון למעשה פוצץ מיד לאחר המקרה.

הניצים עלו לאוויר, וז'אן לואיס ולנטין, המנהל המקצועי זעם על השחקנים בעקבות האירוע והתפטר מיידי מתפקידו: "אתם מביישים את הנבחרת והסמל. אתם בושה וחרפה" אמר לואיס מיד לאחר המקרה.

בנוסף למקרה הנ"ל ישנו עוד אירועȠשדלף לתקושרת, כאשר עימות בין פרנק ריברי ליוהאן גורקאף ישנו נתק בין שני השחקנים, אך ריימונד דומנאק מיהר להכחיש: "אלה שטויות במיץ עגבניות. אף אחד לא תוקף אף אחד כאן". 

הלחץ סביב נבחרת צרפת אדיר, כאשר הנבחרת ביישה את עצמה בעיקר לאߗר ההפסד 2:0 מול מקסיקו וכעת היא חייבת לנצח את מארחת הטורניר, דרום אפריקה ולקוות לתוצאה טובה בין אורוגוואי למקסיקו.

בלאגן בצרפת: אנלקה פרש מהמדים הלאומיים

ניקולאס אנלקה, חלוצה של צ'לסי ונבחרת צרפת, החליט לפרוש מכדורגל בנלאומי ולא ישחק יותר במדי "הטריקולור".

המהלך של אנלקה, הגיע כמובן בעקבות התקרית המביכה אתמול, שאחריה נזרק אנלקה מהנבחרת עוד לפני המשחק האחרון שלה בקמפיין מול דרום אפריקה.

כזכור, אתמӕל פירסם הל'אקיפ הצרפתי, שניקולאס אנלקה התעמת מילולית עם מאמנו ריימונד דומנק, במחצית משחק ההפסד למקסיקו (2:0). בעקבות הקללות שסינן אנלקה לעברו של דומנק, ההתאחדות הצרפתית החליטה לזרוק את אנלקה מהנבחרת.

כעת, החליט אנלקה שהוא לא ילבש יותר את המדים של נבחרת צרפת, זאת למרות שאחרי המונדיאל דומנק המושמץ יעזוב את תפקידו ולורן בלאן, מאמנה של בורדו לשעבר ייכנס לנעליו.

תגובות

טלספורט בפייסבוק