מלמיליאן רוצה את יבוריאן

החלוץ הארמני שנפלט ממכבי תל אביב מעניין מאוד את המנג'ר החדש של בית"ר, ועשוי להצטרף לקבוצה במהמך הקיץ

שבת 19 יוני 2010
שלמה חסיד
אורי מלמיליאן, שמונה השבוע למנג'ר בית"ר ירושלים, כבר מתחיל לעבוד על תוכניות רכש, למרות מצבה הכספי הקשה של הקבוצה. מלמיליאן כבר סימן בפנקסו את שמו של איליה יבוריאן, החלוץ הארמני שנפלט הקיץ ממכבי ת"א,Ƞכמועמד להצטרף לקבוצה במהלך הקיץ.

בית"ר כבר שחררה את חלוצה ברק יצחקי למכבי ת"א, כאשר חלוץ נוסף של הקבוצה, טוטו תמוז, נמצא בדרכו לאירופה, אבל מלמיליאן כבר התביית על חלוץ מכבי שאותו הוא מעריך מאוד.

במידה והמהלך יצא אל̠הפועל, תהיה זו תחנתו השישית של הארמני בישראל, אחרי שלבש כבר את מדיהן של הפועל פתח תקוה, הפועל ת"א, עירוני קרית שמונה, בני סכנין וכאמור, מכבי ת"א.

בינתיים לבית"ר אין מקורות מימון, אבל היו"ר איציק קורנפיין עובד על Ӕעניין, כאשר החתמתו של אורי לתפקיד המאמן קורצת יותר לספונסרים, והתקווה היא שגורמים נוספים יחברו למומי דהאן, המעוניין להקים בבית"ר חברת ניהול, כפי שפורסם בלעדית ב-TELESPORT.

מלמיליאן גם נחשב לחביבו של האוהד מספר אחת של הקבוצה אהוד אולמרט (ואף קישט את רשימתו בבחירות לעיריית ירושלים), האיש שהביא לבית"ר את כל בעלי הבית הקודמים שלה - קובי בן גור, גד זאבי, קבוצת מאיר פניג'ל וארקדי גיידמק. ובבית"ר מקווים שאולמרט ימצא זמן להציל את הקבוצה פעם נוספת.
  

תגובות

8

טלספורט בפייסבוק