משחקים 90 דקות וגרמניה בשמינית

מונדיאל 2010, בית ד': חניכיו של יואכים לב עשו את העבודה כפי שהם יודעים, שער של אוזיל סידר לגרמניה עלייה לשלב שמינית הגמר מול גӐנה, שמצטרפת אף היא לשלב הבא. גרמניה תפגוש את אנגליה. גאנה תפגוש את ארצות הברית

יום רביעי 23 יוני 2010
אייל כהן
יכולת בינונית של גרמניה סידרה לה מקום בשמינית הגמר. שער יחיד של אוזיל הוליך לניצחון מול נבחרת גאנה, שמצטרפת ביחד עם גרמניה לשלב הבא במסגרת בית ד'.  בשמינית הגמר תפגוש גרמניה את אנגליה למשחק שנראה כמרתק ביותר בשלב שמינית הגמר.גאנה תפגוש את ארצות הברית.

לאחר הפאדיחה של הסרבים מול אוסטרליה, גרמניה לא התעלתה לרמה גבוהה שבטוח לא תספיק מול הנבחרות הבאות לאחר מכן. חסרונו של קלוזה הורגש, למרות שקאקאו ניסה את מזלו אך החמיץ פעם אחר פעם. 
בשלב הבא תצטרך גרמניה להציג יכולת הרבה יותר טובה, כי שם מחכה לה הנבחרת של פאביו קאפלו, אנגליה. ואילו גאנה תפגוש את ארצות הברית בשלב הבא.

מחצית ראשונה: משעמם, משעמם ומשעמם

גרӞניה פתחה היטב את המשחק, כאשר בדקה ה-8 סיכן פודולסקי את השער בבעיטת יעף מהאויר, אך המגן הגנאי הרחיק החוצה. 


רואות הכל במשקۤיים גרמניות (גטי אימג')

גרמניה המשיכה לתקוף וחיפשה את היכולת לפורר את ההגנה החזקה של גאנה. בדקה ה-30 מצב נהדר של קאקאו, אבל קינגסון עצר מצויין את ההזדמנות. כחמש דקות לפני תום המחצית, כדור גרמני חדר לרחבה, ונעצר בשנייה האחרונה בקורה.&ɮbsp;

מחצית שנייה: אוזיל סידר עלייה

כדור נהדר נשלח לכיוון אוסמאה בפתיחת המחצית השניה, שמצא עצמו מול נוייר, שהדף נהדר שער בטוח לגאנה. 


קהל ססגוני ביציע (גטי אימג')

בדקה ה-60 הסכר נפרץ במשחק: כדור נהדר נשלח למסוט אוזיל, שהרים את רגל שמאל ושלח פגז לפינה - 0:1 לגרמניה. 

לאחר השער, גאנה חיפשה את השוויון המיוחל, אבל ההגנה הגרמנית בראשות נוייר השוער המצויין חסמו את המצבים.

גרמניה: מנואל נוייר, פיליפ להאם, ארנה פרידריך̬ פר מרטסאקר, ג'רום בואטנג, בסטיאן שווינשטייגר, סמי חדירה, מסוט אוזיל, תומאס מולר (טורקובסקי, 67), לוקאס פודולסקי, קאקאו.

גאנה: ריצ'רד קינגסון, ג'ון פיינטסיל, ג'ון מנסה, ג'ונתן מנסה, האנס סארפיי, אנתוני ענאן, קוג'ו אסמואה, קווין פרינס בואטנג, אנדרה איוו, אסמואה גיאן, פרינס טאגו (מונטארי, 64).

תמונה: גטי אימג'.

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק