דיווח: בלאט מעוניין ברובין בנזינג

על פי דיווחים בגרמניה מכבי ת"א עוקבת אחרי רובין בנזינג, פורוורד נבחרת גרמנכה בן 21 שהיה הקלע המצטיין באליפות אירופה עד גיל 20 בקיץ הקודם עם ממוצע של 22.2 נקודות למשחק

יום שישי 25 יוני 2010
מערכת TELESPORT
 על פי דיווחים בתקשורת הגרמנית, מכבי ת"א מעוניינת לצרף לשירותיה את רובין ӑנזינג, הפורוורד הגרמני שמשחק בנבחרת וכבר זכה להגדרה "היורש של נוביצקי".

בנזינג, שהרשים מאוד ביורובאסקט האחרון הוא פורוורד בן 21 שהיה אמור להשתתף בדראפט שנערך אתמול, אך בסופו של דבר נעדר מהדראפט ודייויד בלאט שם עליו עין ומעוניין לצרף אותו למכבי ת"א, שמחפשת מחליף ללאזמה.

בנזינג, משחק בקבוצה אולם הגרמנית והוא היה הקלע המצטיין של אליפות אירופה עד גיל 20 בקיץ האחרון, עם ממוצעים של 22.2 נקודות למשחק. 

מי שזוכר היטב את בנזינג, הוא אריאל בית הלחמי, שהۤסיד לפני קצת פחות משנה עם נבחרת העתודה לנבחרתה המקבילה של גרמניה, כאשר רובין בנזינג הצטיין בשורות הגרמנים עם 21 נקודות ו-9 ריבאונדים.

מי שעוד צפוי לסגור במכבי במהלך סוף השבוע, אחרי שלא נבחר בדראפט הוא הגארד היהודי ג'ון שאייר, ששיחק בארבע העונەת האחרונות במכללת דיוק ורשם בעונה החולפת ממוצעים מרשימים של 18.2 נקודות למשחק ו-5 אסיסטים.

מי שעלול לאבד את מקומו בסגל הצהוב במידה ושאייר יגיע הוא רביד לימונד, הגארד שגם בעונה החולפת מיעט מאוד לשחק אצל פיני גרשון.

תגובות

טלספורט בפייסבוק