9 המלצות מיוחדות למשחקי ה-WINNER

משחקי הגביע השבדי, הליגה השבדית השנייה ומשחקי הליגה האיסלנדית, נערכיӝ גם הם היום. אנו מעניקים 9 המלצות מיוחדת למשחקים

יום ראשון 27 יוני 2010
מערכת מונדיאל
ים. עושה רושם שאף.אייג' חוזרת לעצמה וכשהפער בינה לבין המקום הראשון הוא רק שלוש נקודות, כלום כמובן לא סגור בליגה הזאת.

משחק מספר 46: בריידבליק - קיי.אר - 2 (יחס 2.35)

בריידבליק במקום החמישי בטבלה עם שלושה ניצחונות במהלך חמשת המחזורים האחרונים לסירוגין. היום היא מארחת את קיי.אר שבמקום השמיני כשזו מגיעה למשחק אחרי שני ניצחונות בשלושת המחזורים האחרונים. למרות שקיי.אר במקום השמיני ובריידבליק מעליה, קיי.אר קӑוצה טובה ממנה. בעונה שעברה היא ניצחה בשני המפגשים ובכלל, בעשרת המשחקים האחרונים בין השתיים, בריידבליק ניצחה רק פעם אחת. הליגה עדיין צעירה ולדעתי קיי.אר תהיה השנה בצמרת. אני מסמן כאן 2.

משחק מספר 47: גרינדאביק - פאלקיר - 1 Ĩיחס 2.60)

משחק תחתית בין גרינדאביק שבמקום ה-11 בטבלה לבין פאלקיר שבמקום התשיעי. גרינדאביק מגיעה למשחק היום אחרי שהפסידה בגביע לקבוצה בשם KA, קבוצה שמשחקת בליגה השלישית באיסלנד. לפני כן היא דווקא ניצחה בשני משחקים ברצף בליגה. פאלקיר מהצד הөני מפסידה בשלושת המשחקים ברצף כבר. בנוסף להפסד לפראם בגביע, מפסידה הקבוצה פעמיים ברצף בליגה לבריידבליק ולאיי.בי.וי. - גרינדאביק הפסידה העונה בכל שלושת משחקי הבית שלה, פאלקיר מהצד השני הפסידה בשלושה משחקי חוץ מתוך ארבעה. בעונה שעברה ניצחה כל קבוצה במשחק החӕץ בתוצאה 3:2, גם לפני שנתיים זה היה ככה. הפעם, לאור היכולות של השתיים, אני מאמין שדווקא קבוצת הבית תנצח.

משחק מספר 48: ואלור - קפלאביק - 1 (יחס 2.10)

ואלור במקום השלישי בטבלה. היא מגיעה למשחק היום בכושר מצӕיין עם ארבעה ניצחונות בחמשת המשחקים האחרונים שלה, שניים מהם בגביע. קפלאביק מהצד השני במקום הרביעי בטבלה כשהיא דווקא בכושר לא טוב עם הפסד מול אף.אייג' בגביע לפני כמה ימים ושתי תוצאות תיקו והפסד בליגה קודם לכן. ואלור בליגה עם מאזן ביתי של שני ניצחונות, הפסדĠאחד ושתי תוצאות תיקו, קפלאביק בחוץ עם מאזן של שני ניצחונות, הפסד אחד ותיקו אחד. ניצחונה האחרון של ואלור על קפלאביק היה לפני שלוש שנים, מאז השיגה ואלור שתי תוצאות תיקו בבית מול קפלאביק. הפעם לשם שינוי אני מאמין שואלור תשיג ניצחון. היא פשוט בכושר מצויין.

צילום: GETTYIMAGES

 

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק