הרכב מנצח לא מחליפים

פאביו קאפלו, מאמן נבחרת אנגליה, פירסם את ההרכב שיפתח מול הגרמנים. למרות שלזלי קינג וג'יימי קראגר כשירים, מאתיו אפסון ימשיך לאייש את עמדת הבלם לצידו של טרי. גרמניה: שווינשטייגר כשיר, קלוזה במקום קקאו

יום ראשון 27 יוני 2010
מערכת מונדיאל
 "מלחמת העולם השלישית". "מפגש הטיטאנים". מה לא נאמר על המשחק הגדול הערב בין גרמניה לאנגליה, במסגרת שמינית גמר המונדיאל.  ההכנות במחנה האנגלי נמצאות בעיצומן ופאביו קאפלו, מאמן הנבחרת החליט שלא לבצע שום שינוי מההרכב שפתח וניצח את סלובניה.

המשמעות היא שמאתיו אפסון, הבלם שנתן הופעה טובה מול הסלߕבנים, ימשיך במרכז ההגנה לצידו של ג'ון טרי. זאת למרות שלזלי קינג וג'יימי קראגר כשירים ועומדים גם הם לרשותו של קאפלו.

ג'רמיין דפו, שכבש את שער הניצחון מול סלובניה ממשיך כמובן בחוד ההתקפה על חשבונו של אמיל האסקי המאכזב. ג'יימס מילנר ממשיך לקבל א۩ראי בהרכב על חשבונות של ארון לנון.

במחנה הגרמני קיבלו היום בשורות חיוביות מאוד לקראת המשחק מול אנגליה, כשהתבשרו שבאסטיאן שווינשטייגר, הקשר המצויין של באיירן מינכן כשיר למשחק הערב. שווינשטייגר, היה בספק גדול למשחק מול אנגליה, אחרי שזה נפצע במשחק האחרון של גרמניה מול גאנה ומאז לא ערך אימונים עם נבחרתו. אולם, הקשר בן ה-25 עבר הבוקר מבחן כשירות ויהווה תוספת כח משמעותית ליוהקים לאב.

אולם, למרות כשירותו של שווינשטייגר, ללאב יש כאבי ראש נוספים לגבי ההרכב הערב כאשר ג'רום בואטנג, המגןĠשל מנצ'סטר סיטי פצוע והוא בספק גדול. מי שייעדר בוודאות הוא קקאו, חלוצה של שטוטגארט שסובל מפציעה בשרירי הבטן וייעדר בוודאות הערב. 

מי שיחליף את קקאו בהרכב יהיה מירוסלאב קלוזה, מלך שערי הנבחרת שהחמיץ את המשחק הקודם בגלל השעיה ויחזור להרכב Ӟול האנגלים.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק