תנו לי לשחק במנצ'סטר יונייטד&suot;

לואיס פביאנו, חלוצה של סביליה ונבחרת ברזיל, שמבוקש ע"י מנצ'סטר יונייטד וגם מילאן לא מסתיר את ההעדפה שלו: "סיגנון המשחק של יונייטד מאוד מושך אותי, כמו גם העובדה שאשחק לצידו של חלוץ כמו ווין רוני"

יום ראשון 27 יוני 2010
מערכת TELESPORT
 המונדיאל בדרום אפריקה בעיצומו, אבל במנצ'סטר יונייטד ממשיכים בהכנות לקראת העונה הקרובה, כשהמטרה היא להחזיר את תואר האליפות שהלך בעונה החולפת לצ'לסי. 

למרות חובות של 520 מיליון פאונד, דייויד גיל היו"ר של המועדון הבהיר לאלכס פרגוסון שחלק מה-80 מיליון פאונד שהקבוצה קיבלה עבור מכירתו של כריסטיאנו רונאלדו בעונה שעברה, עדיין זמינים לרכש. מי שנמצא בראש רשימת הרכש של אלכס פרגוסון לעונה הקרובה הוא לואיס פאביאנו, חלוץ סביליה ונבחרת ברߖיל, שכבש צמד מרהיב עבור נבחרתו מול חוף השנהב במונדיאל.

פביאנו עצמו, שמבוקש גם אצל מילאן, לא הסתיר את רצונו לשחק באנגליה בעונה הבאה: "הבהרתי לראשי סביליה שלא אחתום על חוזה חדש בקבוצה. אני בן 29 והגיע הזמן לעבור לקבוצה מהטופ העולמי. האפשרוۙות שלי הן או מילאן או מנצ'סטר יונייטד".

פביאנו הסביר את רצונו לעבור ל"שדים האדומים": "אני חושב שסגנון המשחק של היונייטד הוא מאוד אטרקטיבי עבורי, ובגלל הפרמייר-ליג זו ליגה מצויינת. אני רק חושב על האפשרות שאהיה הפרטנר של ווין רוני בהתקפה של היונייטד וזה מאוד מושך אותי".

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק