הציד החל: די מאריה בריאל מדריד

בעוד קשר נבחרת ארגנטינה, אנחל ד מאריה, עושה חיל בדרום אפריקה, בריאל מדריד החתימו את הילד בן ה-22 מבנפיקה ליסבון תמורת 25 מיליון יורו: "כבוד לשחק תחת מוריניו". מראדונה: "הוא מכרה זהב"

יום שני 28 יוני 2010
מערכת TELESPORT
 בריאל מדריד לא נחים על זרי̠הדפנה. לאחר הגעת ז'וז'ה מוריניו כמאמן הראשי של הבלנקוס, מגיעים גם שחקני הרכש החדשים. ריאל מדריד אישרה כי הקשר הארגנטינאי של בנפיקה ליסבון, אנחל די מאריה חתם בשורותיה ויצטרף למסע פתיחת העונה כבר לאחר המונדיאל. 

כמובן שבריאל מדריד יהיו שמחߙם לקבל את די מאריה כאלוף עולם רישמי ויחכו לו ביחד עם גונזאלו היגוואין, החלוץ של ריאל. הסכום שאותו שילמה ריאל מדריד לבנפיקה ליסבון משוער ב-25 מיליון יורו. 

באתר הרישמי של ריאל מדריד נרשם: "בנפיקה ואנחנו (ריאל) הגענו ߜהסכמים כי די מאריה יעבור לשחק בשורותינו, בחוזה לשש שנים". 

די מאריה רק בן 22 וכבר הספיק לזכות בדאבל בבנפיקה בעונה שעברה ונבחר לשחקן המצטיין של העונה ואמר: "זה כבוד גדול לדעת שאתה שחקן ריאל מדריד, ולהיות תחת הדרכתו של מוריניו ובמיוחד עם שחקנים כמו רונאלדו והיגוואין, חברי לנבחרת". 

אפילו מאמנו בנבחרת ארגנטינה, דייגו מראדונה בירך על המהלך: "די מאריה שחקן ענק בכל קנה מידה. הוא משתבח מיום ליום, אני מקווה עבור בנפיקה שירוויۗו עליו הרבה, כי הוא באמת כמו עפר שהפך למכרה זהב". 

תמונה: גטי אימג'.

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק