גל ӛהן מתרחק, יבוריאן יוחתם

קפטן הקבוצה ובלמה המצטיין, דורש לפתוח את חוזהו ולהעלות את שכרו. בהפועל פ"ת מסרבים והבלם שוקל להחרים את אימון הפתיחה של הקבוצה ביום חמישי. גם שגיב כהן בדרך החוצה, יבוריאן יוחתם

יום שלישי 29 יוני 2010
אסף בילגורי
 בהפועל פ"ת אין קיץ שקט וכנראה שגם קיץ 2010 לא יעבור בשקט במועדון ממלאבס. במועדון המלאבסי נוצרה חזית בין גל כהן הבלם והקפטן של הקבוצה להנהלה. 

כהן, שחתום לעוד שנתיים במועדון, דורש העלאה משמעותית בשכרו לאור הצטיינותו בעונה שעברה. בהנהלת הקבוצה מסרבים בכל תוקף לשפר את תנאי חוזהו של השחקן ומאיימים לקנוס אותו על כל אימון שלא יופיע ולייבש אותו ביציע.

כהן, שסרט הקפטן יילקח ממנו, שוקל להחרים את אימון הפתיחה של הקבוצה בәום חמישי הקרוב בקיבוץ עינת ועוד צפויות התפתחויות בעניינו. כהן, היה השחקן המצטיין של הקבוצה בעונה שעברה, כאשר מכבי חיפה והפועל ב"ש כבר שמו עין על הבלם המוכשר בן ה-28.

גל כהן, הוא לא השחקן היחידי שנמצא בדרך החוצה מהמועדון. שגיב כהן, קשרה של הפועל פ"ת,  לא יפתח את אימוני הקבוצה מאחר שזכה למספר הצעות מקבוצות באירופה. לשחקן מספר הצעות מהליגה בקפריסין, הולנד והליגה השנייה באנגליה.

כהן, המחזיק בדרכון גרמני,  קשר וגם מגן בתפקידו, יכול לשחק במרבית מדינות אירופה ולא להיחשב כזר, מߔ שיקל על מעברו לקבוצה אירופאית.

בתוך כך, בקבוצה יאיצו את המו"מ עם אילייה יבוריאן, חלוצה הארמני של מכבי ת"א שיגיע ביום חמישי לאימון. בהנהלת הפועל פ"ת מצפים מהחלוץ להתגמש בדרישות השכר שלו כדי שיוכל לחתום ולסגור מעגל בקבוצה בה החל את הקריירה בישראל.

תמונה: 4everblue.co.il

תגובות

8

טלספורט בפייסבוק