אוהדי מכבי שוברים שיאים

לא פחות מ-4500 מנויים לאוהדים הצהובים כבר נמכרו - מספר השווה לסך כל המנויים שנמכרו בעונה שעברה. הנהלת מכבי: "אוהדי מכבי שוב מוכיחים את מסירותם למועדון ואת עוצמתם". הקבוצה נחתה אחר הצהריים בעיירה מירלו שבהולנד.

יום שלישי 29 יוני 2010
אביחי קרבציק
 מכۑי ת"א נחתה אחר הצהריים במחנה האימון מירלו בהולנד' עם לא פחות משמונה שחקני רכש שהצטרפו למועדון הקיץ והיד עוד נטוייה.

הקבוצה תשהה בהולנד עד ה-8 ביולי ותקיים שם שלושה משחקי אימון נגד גנק הבלגית של ברדה, פ.ס.וו איינדהובן ההולנדית&n͢sp;ומול ברונדבי הדנית.

היום הראשון של האימונים התנהל כמתוכנן , כאשר השחקנים נחו מהטיסה ולאחר מכן קיימו אימון ערב. בקבוצה מאוד מרוצים מהמתקן המפואר המשמש את הקבוצה בשנים האחרונות.

הקבוצה תערוך מחר שני אימונים האחד בבוקר והשני בערבȮ 

לאבי נמני ויוסי מזרחי, מצפה הרבה עבודה בחיבור וגיבוש הסגל ולא ברור כמה זמן ייקח לקבוצה הזו להתחבר, אבל לפחות מבחינתם של האוהדים, ההנהלה עשתה עבודה טובה והביקוש לכרטיסים ומנויים בעיצומו.

בתוך ארבעה ימי מכירות, נמכߨו לא פחות מ-4500 מנויים - מספר המשתווה לסך כל המנויים שמכרה מכבי ת"א בעונה שעברה. רק מנויים בודדים נותרו למכירה לשערים 11,10 ו-8. גם הביקוש לשערים 1,2 ו-13 גדל היום ובקבוצה מאמינים שיצליחו לשבור שיא במכירת כרטיסים ומנויים.

הנהלת מכבי ת&qŵot;א, מוקירה את ההענות של האוהדים ומסרה בתגובה: "אוהדי מכבי ת"א שוב מוכיחים את עוצמתם ואת מסירותם למועדון ובכך מאפשרים לכולנו חווית עידוד וצפייה יוצאת דופן".

גם בצוות המקצועי מאמינים שהרכש ישתלם בסופו של דבר. אבי נמני, אמר עם יߦיאת הקבוצה למחנה האימונים שלה: "אני חושב שבכוחות משותפים הצלחנו להביא פחות או יותר את מה שרצינו ונותר לנו עוד תפקיד אחד או שניים בהם נרצה לעבות את הסגל. בגדול אנחנו די מרוצים וחשוב שגם הקהל יהיה מרוצה, ועם הזמן וקצת סבלנות הקבוצה הזאת תתחבר כי השחקניӝ טובים. אנחנו מאוד אופטימיים".

תגובות

טלספורט בפייסבוק