8 המלצות WINNER למשחקי היום

כמו בכל יום, למרות המנוחה ממשחקי המונדיאל אנחנו כאן עם המלצות חדשות למשחקי הווינר של היום. הערב: משחקי הליגות בפינלנד ובשבדיה

יום רביעי 30 יוני 2010
מערכת TELESPORT
עברה זה נגמר בתיקו 1-1, לפני שלוש שנים היא הפסידה שם 2:1. ויקינגיט השיגה בעונה שעברה ניצחון ביתי על קלובי בבית בתוצאה 4:0. היא בסך הכל קבוצה טובה יותר ממנה ובכושר שלה, אחרי שני ניצחונות רצופים, היא יכולה לנצח את קלובי החלשה. ההימור: 2 (יחס 1.95)

משחק מספר 80: רוביניימי - קמי

רוביניימי מדורגת במקום הראשון בטבלה ואחרי תשעה מחזורים, במאזנה שישה ניצחונות ושלוש תוצאות תיקו. היא מגיעה למשחק היום אחרי שתי תוצאߕת תיקו בשלושת המחזורים האחרונים. קמי מהצד השני מדורגת במקום השישי בטבלה כשהיא משיגה שלוש תוצאות תיקו בשלושת המחזורים האחרונים ובסך הכל הקבוצה הפסידה העונה רק פעם אחת. רוביניימי השיגה העונה בבית מאזן של ארבעה ניצחונות ותיקו, ושימו לב.. ביחס שערים 20-3 !! קמי השיגה העונה בחוץ מאזן של ניצחון אחד וארבע תוצאות תיקו. קמי לא קבוצה גרועה במיוחד, אבל רובניימי בבית שוחטת את כל מי שבא מולה. קמי שטרם הפסידה העונה בחוץ, תפסיד להערכתי היום בפעם הראשונה. ההימור: 1 (יחס 1.30)


משחק מספר 81: וואסבי יונייטד - ליונגסקילה

וואסבי מדורגת במקום הלפני אחרון בטבלה עם מאזן עלוב של 2-2-8. היא מפסידה בארבעת המחזורים האחרונים והיום את תארח את ליונגסקילה שבמקום החמישי בטבלה. ליונגסקילה מגיעה למשחק היום כשהיא אחרי שלושה ניצחונות בחמשת המחזורים האחרונים ועם מאזן חוץ של ניצחון אחד, שלוש תוצאות תיקו ושני הפסדים. וואסבי בבית משיגה ניצחון אחד וחמישה הפסדים ביחס שערים 7-14. בעונה שעברה וואסבי ניצחה בבית את ליונגסקילה בתוצאה 2:1 אך זה היה הניצחון היחיד שלה על ליונגסקילה במהלך חמש השנים האחרונות בהם ניצחה ליונגסקילה בארבעה משחקים מתוך חמישה. וואסבי חלשה מאוד, ליונגסקילה להערכתי תשיג פה ניצחון חשוב. בכל זאת, הייתי מגבה ב-X מפתיע.  ההימור: 2 (יחס 2.10)

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק