חיפה הפסידה ללוקומוטיב מוסקבה

אחרי התיקו מול בוקרשט, הפסידה היום מכבי חיפה במשחק האימון השני שלה 2:1. טראורה כבש צמד לרוסים, דבאשווילי השווה זמנית לחיפה. אנדרס פורפלוטקינס, שוחרר הבוקר על-ידי אלישע לוי ולא יצטרף לקבוצה

יום רביעי 30 יוני 2010
שלמה חסיד
מכבי חיפה, הפסידה היום 2:1 ללוקומוטיב מוסקבה, במשחק ההכנה השני שלה במחנה האימון בזלצבורג. 

אלישע לוי, פתח במשחק עם צמד הבלמים שי מיימון וגוראן קאשיה הגיאורגי הנבחרן וההגנה חסרת הניסיון התקשתה להתמודד מול הפיזיות והעוצמה של טראור۔, חלוץ נבחרת מאלי שהעלה את הרוסים ליתרון כבר בדקה התשיעית. 

עשר דקות מאוחר יותר, השווה דבאשווילי את התוצאה מבישול יפה של גאדיר בעקב. 7 דקות לסיום המחצית השניה כבש טראורה את השני שלו ושל מוסקבה וקבע את תוצאת הסיום.

למרות ההפסߓ, אלישע לוי יכול להיות מרוצה מהיכולת של ג'ון קולמה, שכפי הנראה יישאר בקבוצה וגם של אדריאן סילבה, הקשר הפורטוגלי שהגיע מליסבון ונכנס כמחליף.

בתוך כך, הקשר הלטבי שהגיע להיבחן במכבי חיפה במהלך מחנה האימונים שלה באוסטריה, אנדרס פורפלוטקינס, שוחרר הבוקר (רביעי) על-ידי אלישע לוי ולא יצטרף למכבי חיפה.

פורפלוטקינס הגיע למחנה האימונים ושותף מחצית במשחק האימון שערכה הקבוצה מול דינמו בוקרשט (1:1). קשר אחר שיגיע למחנה האימונים באוסטריה הוא בירם כיאל, שבעקבות השבר באפו נשאר עד כ۔ בארץ. מחר הוא יעלה על המטוס ויצטרף לקבוצה להמשך מחנה האימונים. 

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק