ההיסטוריה חוזרת: הפועל פת גם בכדורסל

החל מהיחם להפועל פ"ת יש גם קבוצת כדורסל. אחרי עמל רב, איגוד אוהדי הקבוצה הצליח להגשים את חזונו. גברי לוי: "שמח שיש קבוצה של אנשים טובים שדואגים לעתיד המועדון". חגי סגל: "מודה לאיגוד האוהדים"

יום חמישי 01 יולי 2010
אסף בילגורי

איגוד אוהדי הפועל פ"ת, ממשיך בפעולות המבורכות שלו ואחרי שהקים קבוצת כדוריד בעיר, בהפועל פ"ת יכולים החל מהיום להתגאות גם בקבוצת כדורסל. באמצע שנות ה-90 סיימה הפועל פ"ת את דרכה בשל בעיות תקציב והוקמה קבוצה עירונית, מה שגרם גם לסיום דרכה של מחלקת הנוער של הפועל פ"ת.

אחרי תקופה ארוכה של עבודה מאומצת וקשה, הצליח איגוד אוהדי הפועל פ"ת, שממשיך בפעולות המבורכות שלו, לבנות את אגודת הכדורסל של הפועל פ"ת מחדש. קבוצה שӠבנתה על ערכי הפועל, האהבה והערכה לסמל.

הקבוצה, כמה סימלי תשחק באולם הכדורסל ע"ש נחום סטלמך ז"ל, גדול כדורגלני המועדון בכל הזמנים.

מראשוני המברכים היה גברי לוי, בוגר מחלקת הנוער של המועדון ויו"ר ההתӐחדות לכדורגל בעבר. לוי בירך ואמר: "אני מברך על המהלך ושמח שיש קבוצה של אנשים שדואגת לעתיד השם הפועל פ"ת. כל הכבוד".

חגי סגל, איש הפועל פ"ת ועיתונאי כדורסל וותיק, שמכהן כיום גם כסמנכ"ל תקשורת ודובר מנהלת ליגת העל בכדורסל, אמר: "כמי שגדל באיצטדיון הפועל בפתח-תקווה הרבה שנים, לפני שהעזו לקרוא לו האורווה, אני רואה חשיבות גדולה בהקמה מחדש של מחלקת הכדורסל. אין לי ספק שעם האמביציה של איגוד האוהדים, בתוספת תמיכה ועזרה של כלל ציבור האוהדים, ההמשך יהיה לא ߤחות טוב מההתחלה".

תגובות

טלספורט בפייסבוק