ווימבלדון: סרינה וזבונרבה בגמר

טניס: אלופת הטורניר אשתקד והמדורגת מספר אחת בעולם, סרינה וויליאמס, גברה 6:7, 2:6 את הצ'כית פטרה קביטובה והעפילה לגמר שם תפגוש את זבונרבה שגברה 6:3, 3:6, 2:6 את פירונקובה

יום חמישי 01 יולי 2010
מערכת TELESPORT
טורߠיר ווימבלדון הגיע לשלב המכריע ביותר, כאשר המתמודדת הראשונה שהבטיחה את מקומה , זוהי הטניסאית הרוסייה, ורה זבונרבה שגברה 6:3, 3:6, 2:6 על ההפתעה הנעימה שלה טורניר עד כה, סווטנה פירונקובה הבולגרייה. 

הניצחון לקח מעט זמן, אוߜם זבונרבה ההפתעה של וומבלדון עד כה תנסה להשיג את הטורניר הגרנד סלאם, שיהווה עבורה את שיא הקריירה המפוארת.

בחצי הגמר השני, גברה סרינה וויליאמס העפילה שוב לגמר כדי להגן על תוארה לאחר שגברה 6:7, 2:6 על פטרה קביטובה הצ'כית ותשחקĠביום שבת הקרוב בגמר הגדול.

סרינה וויליאמס אמרה לאחר הניצחון: "זו פשוט ברכה לשחק כאן, ככה אני מרגישה שנה אחר שנה. אני מרגישה נהדר, זה לא היה קל. פטרה יריבה קשה, באמת הפעם זה לא היה קל כמו שזה נראה".

במערכה הראשונה גברה סרינה וויליאמס 6:7 על פטרה קביטובה הצ'כית, לאחר עבודה קשה מאוד, כאשר הצ'כית לא נתנה לאמריקאית לברוח יתר על המידה. במערכה השניה הסיפור דיי חזר על עצמו בפתיחה, כאשר וויליאמס הוליכה 1:2, אול۝ הצ'כית איזנה ל-2:2 במהרה.

ואילו הפעם וויליאמס הצליחה להתגבר מעט על משחק ההגשה של קביטובה והוליכה 2:4.ההמשך כבר היה של סרינה, כאשר הצ'כית איבדה את המערכה לחלוטין - 2:6 סרינה בגמר.

תמונה: גטי אימג'.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק