פיפא לניגריה: יומיים לביטול ההשעיה

פיפ"א הודיעה להתאחדות הניגרית כי יש לה 48 שעות בלבד לחזור בה מהחלטה להשעות את הנבחרת הלאומית מכלל פעילות לשנתיים הקרובות. פיפ"א תשעה לטווח ארוך במיוחד את הכדורגל הניגרי במידה וההחלטה לא תשתנה

יום שישי 02 יולי 2010
מערכת מונדיאל

כזכור, אחרי הכישלון הגדול של הנבחרת הניגרית במונדיאל 2010 בדרום אפריקה, החליטה ההתאחדות הניגרית להשעות את הנבחרת הלאומית מכל פעילות לשנתיים הקרובות.

פיפ"א, ארגון הכדורגל העולמי, אוסר על התערבות פוליטית ומדינית ברמת הנבחרות והליגות וברגע שהודיעה ההתאחדות הניגרית על השעיית הנבחרת, בפיפ"א טענו כי אם ההחלטה לא תשתנה במהרה, הם ייאלצו לפעול בדחיפות וייתכן כי הכדורגל הניגרי יושעה לשנים רבות.

כאמור, הבוקר פߙפ"א הודיעה לניגרים כי אם ההחלטה לא תשתנה ב-48 השעות הקרובות, לארגון לא תהיה ברירה אלא להחמיר עם העונש ובשך להשעות את הכדורגל הניגרי לשנים רבות. 

נבחרת ניגריה שיחקה במונדיאל האחרון בבית מספר 2 וסיימה את הטורניר במקום האחרון. הניےרים הפסידו לנבחרת ארגנטינה 0:1 במשחק הפתיחה, לאחר מכן הפסידו לנבחרת היוונית בתוצאה 1:2 אחרי שכבר הובילו בפתיחה וסיימו עם נקודה מול דרום קוריאה, 2:2, כשגם הפעם הם הובילו 0:1 וספגו מהפך. 

תגובות

טלספורט בפייסבוק