1:4 למכבי תא על ברונדבי

מכבי תל-אביב החדשה של אבי נמני ויוסי מזרחי ערכה את משחק האימון הראשון שלה וגברה בתוצאה 1:4 על ברונדבי הדנית. הדסים הובילו, מדוניאנין (פנדל), אבידור, ציון צמח וקפילוטו הפכו. יצחקי לא שותף בגלל פציעה

שבת 03 יולי 2010
ארז דיקפלד

מכבי תל-אביב המתחדשת, הקבוצה מלאת הכוכבים שבנו אבי נמני ויוסי מזרחי, פתחה את מחנה האימונים במירלו ואת עונת משחקי האימון ברגל ימין עם 1:4 מרשים מאוד מול ברונדבי.

מכבי תל-אביב, לה מצפים עוד שני משחקי אימון בהמשך השבוע מול גנט הבלגית ומיידטלנד הדנית, פגשה היום (שבת) את קבוצת ברונדבי הדנית, אותה היא עשוייה לפגוש במוקדמות הסיבוב השלישי של הליגה האירופית, אם מכבי ת"א תגבור על מוגרן, בהנחה והמונטנגרים לא יובסו בביתם מול סנטה קולומה.

אבי נמני ויוסי מזרחי העניקו מנוחה לברק יצחקי הפצוע וחלוץ המריבה של הקיץ לא שותף. הנבחן ג'יבריל סדיבה הוחלף בדקה ה-40 ואיכזב. הנבחן השני, הצרפתי בג'מין ניקאז, לא שותף ויקבל את ההזדמנות ביום שני מול הבלגים.

בדקה ה-33 עלו הדנים ליתרוӟ לאחר שבעיטה מתוך הרחבה פגעה בניבאלדו ונכנסה לשערו של שטראובר, אך 10 דקות מאוחר יותר השווה חאריס מדוניאנין מכדור עונשין מ-11 מטר, לאחר נגיעת יד דנית ברחבה לאור פריצה נהדרת של מאור בוזגלו.

בדקה ה-63 השלימה מכבי ת"א את המהפך, אחרי שהשוער הדני מסר בעיטת שוער היישר לרגליו של רוני גפני. המגן העביר רוחב לאבידור שמחמישה מטרים לא התבלבל וכבש. 

עשר דקות מאוחר יותר, בדקה ה-73, כבש ציון צמח את השלישי של מכבי בכדור חופשי מ-18 מטרים. את תוצאת הסיום חתם הבלם ניסו קפילוטו בדק۔ ה-88 בנגיחה.

הרכב מכבי תל-אביב: לירן שטראובר; יואב זיו, ניבאלדו, אבי סטרול, קלמי סבן; שרן ייני, ג'יבריל סידיבה, האריס מדוניאנין, מאור בוזגלו; אלירן עטר ורוברטו קולאוטי.

תגובות

טלספורט בפייסבוק