סוארז הושעה רק ממשחק אחד

מונדיאל 2010: לואיס סוארז̬ חלוץ נבחרת אורוגוואי שהורחק אתמול במשחק נבחרתו מול גאנה, הושעה רק ממשחק אחד ויוכל לשחק בגמר אם אורוגוואי תעפיל. פיפ"א העניקה את השער הראשון אתמול נגד ברזיל לווסלי שניידר

שבת 03 יולי 2010
מערכת מונדיאל

לואיӡ סוארז, כוכבה של נבחרת אורוגוואי, שהורחק אתמול במשחק נבחרתו מול גאנה ברבע הגמר, יוכל לשחק במשחק הגמר אם אורוגוואי תנצח את הולנד ותעפיל לגמר.

כזכור, סוארז הציל שער בטוח בידו בדקה ה-120 מול גאנה וסייע לנבחרתו להעפיל לחצי הגמר, אך ספג כרטיס אדום. בנבחרת חששו שסוארז יושעה ליותר ממשחק אחד וסיים את המונדיאל, אך היום הרגיעה פיפ"א והודיעה שסוארז יושעה רק ממשחק אחד.

המשמעות היא שאם אורוגוואי תנצח את הולנד בחצי הגמר ותעפיל למשחק הגמר ב-11 ביולי, סוארז יחזור להרכב ויפתח לצידו שۜ פורלאן בהתקפה. סוארז, כבש 3 שערים עבור נבחרתו ובהחלט שחקן מפתח בנבחרת הזו.

סוארז עצמו התבטא בנושא ואמר: " זה תמיד בעייתי לספוג כרטיס אדום במהלך גביע העולם, אך למען האמת- זה היה שווה את זה ".

גם בצד הכתום ישנן בעיות, ובӨאשן פציעותיהם של רובין וואן פרסי ויוריס מת'יאסן, שנפצעו אמש מול ברזיל. מת'יאסן נפצע בברכו בחימום לקראת המשחק, ונמסר כי הוא יישלח לצילום לצורך בירור הפציעה, ואילו וואן פרסי, חלוצה של ארסנל, צפוי להיעדר מחצי הגמר, וגם הוא יישלח לבדיקה בבית Ӕחולים המקומי בכדי לעמוד על חומרתה. 

וגם בנושא הולנד יש לפיפ"א חדשות, אחרי שהגוף המנהל של הכדורגל העולמי צפה בקלטת המשחק מול ברזיל, והחליט להעניק את השער הראשון שהבקיעו ההולנדים, לזכות ווסלי שניידר, ולא לחובתו של פליפה מלו, שבתחילה נחשב לכובש השער העצמי האומלל.  המשמעות היא ששננידר עלה לראש טבלת המבקיעים עם 4 שערים.

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק