אוי לא, יוסי חתם בצ'לסי

התקשורת הישראלית חוגגת את מעברו של בניון לצ'לסי, אבל בבלוג האוהדים של הקבוצה ממש לא מתלהבים מבניון: "יוסי לא מספיק טוב לצ'לסי. אמרו שאוזיל ושווינשטיכגר מועמדים ובסוף מביאים לנו את בניון"

יום ראשון 04 יולי 2010
מערכת TELESPORT
 התקשורת הישראלית יצאה מגידרה ביום שישי האחרון. אחרי קריירה מפוארת במדי ליברפול, יוסי בניון, הישראלי מדימונה השתדרג בגיל 30 וחתם על חוזה מרשים בשורות צ'לסי, אלוӤת אנגליה.

אולם, מסתבר שאוהדי צ'לסי לא בדיוק מרוצים מההחתמה של בניון, שמגיע לסטאמפורד ברידג' אחרי עונה לא הכי מוצלחת בליברפול מבחינה קבוצתית וגם אישית.

"אוי לא, בניון חתם בצ'לסי. כתב אחד מאוהדי הקבוצה ב"צ'לסי דראפט". בלוג האוהדים של הקבוצה. אותו אוהד הסביר: "אני רחוק מלהיות מרוצה. שחקנים כמו קאקה, נילמאר, טורס, מילנר, שווינשטייגר ואוזיל היו מועמדים לקבוצה. אבל לא, אנחנו החתמנו את בניון".

אוהד אחר הצטרף לביקורת: "בניון היה רק בורג קטן בליברפול. הוא בקושי שחקן ברמה העולמית. אני מאוד מאוכזב מההחתמה הזו. יש לנו שחקנים צעירים שמגיע להם צ'אנס לפני בניון, הוא לא מספיק טוב לצ'לסי".

בניון עצמו, דיבר עם החתמתו על ההחלטה להצטרף לצ'לסי: "היו לי הצעות ממספר קבוצות, אבל כשהגיעה ההצߢה מצ'לסי לא היתה לי התלבטות. אני שמח שהדברים נסגרו". על ליברפול אמר בניון: "עזבתי מועדון גדול. עברנו עונה מאכזבת ובטח שלא ציפינו לסיים במקום השביעי. ליברפול תמיד ראויה להילחם על תארים ולכן כולם מאוכזבים".

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק