קאפלו מתכנן מהפכה. טרי על הכוונת

מונדיאל: פאביו קאפלו, מנג'ר נבחרת אנגליה מתכנן מהפכה בנבחרת שנכשלה במונדיאל בדרום אפריקה. מאתיו אפסון, שון רייט פיליפס ואפילו ג'ון טרי עלולים למצוא עצמם בחוץ. הולנד: ואן פרסי ומאתיסן כשירים לאורוגוואי

יום ראשון 04 יולי 2010
מערכת TELESSORT
 אחרי שסיכם עם ההתאחדות האנגלית על המשך דרכו כמӐמן נבחרת אנגליה, פאביו קאפלו המושמץ מתכנן לערוך מהפכה בנבחרת אנגליה, שהודחה בבושת פנים מהמונדיאל ע"י גרמניה בשמינית הגמר.

השחקן הבכיר ביותר שעלול לשלם את מחיר הכישלון במונדיאל הוא ג'ון טרי, בלמה של צ'לסי שהציג יכולת מאוד חלשה במונדיאל. ג۝ מאתיו אפסון מווסטהאם, שון רייט פיליפס מהסיטי ורוברט גרין, השוער שספג את השער האומלל מול ארה"ב, ימצאו את עצמם בקרוב מחוץ לנבחרת לקראת מוקדמות יורו 2012.

"קאפלו מתכנן לעשות מהפכה רצינית בנבחרת. שחקנים שהיו מצויינים במוקדמות, איכזבו במונדיאל בדרום אפריקה ועל זה קאפלו זועם. שחקנים שאיכזבו אותו בדרום אפריקה לא ימשיכו בנבחרת". כך אמר היום מקורב למאמן האיטלקי.

גם השוער הראשון, דייויד ג'יימס כמו גם אמיל האסקי ולסלי קינג לא יזומנו לקמפיין הבא בשל פציעות ובשל גילם המתקדם.
הולנד: ואן פרסי ומאתיסן כשירים לאורוגוואי

בנבחרת הולנד, ממשיכים בהכנות לקראת משחק חצי הגמר ביום שלישי הקרוב מול אורוגוואי. אחרי שהדיחו את ברזיל ברבע הגמר, בהולנד מאמינים שניתן להתגבר גם על אורוגוואי, בדרך למפגש מול Ӓרמניה או ספרד בגמר בשבוע הבא.

בהולנד, קיבלו היום בשורות חיוביות מאוד, כשהתבשרו שרובין ואן פרסי, חלוצה של ארסנל ויוריס מאתיסן הבלם, החלימו מהפציעות שלהם ויהיו כשירים לאורוגוואי.

ואן פרסי, נפצע במהלך במרפקו במהלך משחק רבע הגמר מול ۑרזיל בעוד שמאתיסן הבלם נפצע בחימום ולא שיחק מול ברזיל. בהולנד, חששו ששני השחקנים לא יוכלו לשחק ביום שלישי, אולם בבדיקות שעברו בבית החולים לא נמצאו פגיעות רציניות והשניים יעמדו לרשותו של ואן מארוויק בשלישי.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק