אלוף: נדאל זכה בווימבלדון

טניס: ללא רוג'ר פדרר בשלב הגמר, אלא תומאס ברדיך הצ'כי ניצח רפאל נדאל בסוויפ מושלם 3:6, 5:7, 4:6 בשלב הגמר וזכה בגראנד סלאם השמיני בקריירה והשני בסה"כ באߠגליה. רפאל נדאל: "עברתי שנה קשה, זה היה גמר מדהים עבורי"

יום ראשון 04 יולי 2010
מערכת TELESPORT
רפאל נדאל צריך להודות למארגני התחרות שהעניקו לו יום מנוחה ולצפות בנבחרתו ומולדתו האהובה ספרד גוברת על פרגוואי ומעפילה לחצי גמר אליפות העולם, והנה נדאל שאב את האנרגיות מהכדורגל וגבר בשלב גמר ווימבלדון 3:6, 5:7, 4:6 על הצ'כי המפתיע תומאס ברדיך והשיג את התואר השני בסך הכל בטורניר הבריטי. 

רפאל נדאל המאושר קיבל את הגביע המסורתי ואמר בהתרגשות: "זה היה גמר מדהים עבורי לאחר השנה הקשה שעברתי שנה שעברה. תומאס היה נהדۨ, הוא שיחק מצויין עם טורניר נהדר עבורו. אני מודה לקהל, לצוות שלי ולמשפחה שתומכת בי ומעודדת אותי ברגעים הקשים".

תומאס ברדיך הצ'כי המפתיע אמר: "אלו היו שבועיים נהדרים עבורים ומפתיעים. נדאל היה מאוד מצויין היום, פשוט הӒיע לנו לנצח היום".

מהלך המשחק:

במערכה הראשונה זה נראה כי נדאל היחיד שהגיע למשחק, הצ'כי בעיקר ראה את הספרדי חובט מכל עבר בצורה נהדרת ובדיוק מרבי לניצחון 3:6 במערכה הראשונה. במערכה השנייה נדאל התאמץ קצת יותר מול הצ'כי שלא נתן לספרדי לברוח. במצב של 3:4 נדאל עשה את הסוויפ והוליך לכיוון הניצחון - 5:7

במערכה השלישית זה נראה שהניצחון של נדאלȠבהישג יד, כאשר הצ'כי פשוט לא ידע מהיכן לעצור את הספרדי (4:5). המשחקון של האליפות היה מותח ומהנה, אבל הטעויות של הצ'כי חזרו על עצמן מה שהותיר את התואר אצל רפאל נדאל - 4:6 בסיום.

תמונה: גטי אימג'.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק