גרמניה הטובה בעולם

גיא עזורי בטור מיוחד: "מלכתחילה הימרתי על גרמניה. זו נבחרת מלוכדת שמציגה משחק משוחרר ויפה, עם שיילוב מצוין בין צעירים לותיקים"

יום שני 05 יולי 2010
גיא עזורי
 בתחәלת המונדיאל נשאלתי באמצעי התקשורת מי לדעתי תזכה במונדייאל, .והימרתי על גרמניה  היה לי ברור שזו נבחרת חזקה מאוד שתלך עד הסוף, ואני שמח לומר שצדקתי. אחרי שהביסה את אנגליה וברזיל, מעטים מאוד מהמרים נגד הגרמנים החזקים.

אמת, במשחק אחד הכול יכەל להיות, והספרדים בהחלט מסוגלים לנצח את הגרמנים בחצי הגמר, אבל לדעתי גרמניה טובה יותר מהם כנבחרת. גרמניה רעבה יותר מהספרדים, משחקת כדורגל קולח ושמח, ומציגה לראווה שילוב נכון בין צעירים לותיקים. זה מה שמקנה לה בעייני יתרון בחצי הגמר.

אם גרמניהĠאכן תעבור את ספרד בחצי הגמר, היא תעשה צעד משמעותי ביותר לקראת הזכיה, למרות שבהחלט אין לזלזל גם בהולנד המסוכנת שהעיפה את ברזיל, וגם לא באורוגוואי שהגיעה עד הנה בזכות.

בקיצור, השבוע הזה מזמן לנו אוהדי הכדורגל משחקים מרתקים וטובים. יכול להיߕת שאתבדה וגרמניה לא תיקח את המונדיאל, אבל בשביל זה צריך שנבחרת אחרת תתעלה ותציג משחק שיא, כשממול הגרמנים יתפסו יום בינוני. בסיטואציה אחרת - הגרמנים אלופים.

צילום: GETTYIMAGES
 

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק