אמרה סטודמאיור מצטרף לניקס

הסנטר המצויין של פיניקס, מתאחד שוב עם מייק דאנטוני בניו יורק ניקס, אחרי שחתם הלךלה על חוזה לחמש שנים במדיסון סקוור גארדן תמורת 99.7 מיליון דולר. סטודמאיור: "אנסה לשכנע את לברון להצטרף אליי"

יום שלישי 06 יולי 2010
מערכת TELESPORT

ניו יורק ניקס הודיעה הלילה על החתמתו של אמרה סטודמאיור, הסנטר המצויין של פיניקס. סטודמאיור, שנחשב לאחד המלפפונים הלוהטים בשוק ההעברות, שם סוף לספקולציות סביב עתידו וחתם לחמש שנים במדיסון סקוור גארדן על חוזה ,במסגרתו הוא ישלשל לכיסו כ-99.7Ƞמיליון דולרים.

סטודמאיור, שעדיין מחפש צלחת אליפות, הסכים לחתום בניקס אחרי שקיבל הבטחה מראשי המועדון שהם לא מוותרים על הניסיונות לצירופו של לברון ג'יימס, שמחוזר בערך ע"י חצי ליגה.

סטודמאיור, בילה את כל הקריירה שלו בפיניקס, שםȠהוא שיחק תחת המאמן מייק דאנטוני, עד שזה עבר לניקס ב-2008. סטודמאיור, קלע מעל 20 נקודות בממוצע בכל עונה בה שיחק תחת דאנטוני וגם את העונה החולפת סיים עם ממוצעים מרשימים מאוד של 23 נקודות ו-89 ריבאונדים.

סטודמאיור, התייחס לסיכוי שיצליח לשכנע את ۜברון ג'יימס להצטרף אליו לניקס: "אני מרגיש נפלא בניו יורק, דיברתי עם לברון והוא שמח מאוד על ההצטרפות שלי. אני אנסה לשכנע שוב את לברון להצטרף אליי, הוא פתוח להצעות והכול יכול להיות".

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק