משחק הכסאות של פברגאס ואוזיל

קשרה המצויין של ורדר ברמן ונבחרת גרמניה מבוקש בכל אירופה. בספרד כבר דווח שהוא בדרך לברצלונה במקומו של פברגאס, היום התקשורת הבריטית מדווחת על אפשרות ۛי הקשר יגיע דווקא לתותחנים

יום רביעי 07 יולי 2010
מערכת TELESPORT
מסוט אוזיל, אחד השחקנים המצטיינים במונדיאל ובנבחרת גרמניה וללא ספק התגלית הגדולה ביותר, מבוקש בכל רחבי אירופה, אולם נראה שהשתיים הרציניות ביותר שנשארו במירוץ אחר הקשר הם ברצלונה וארסנל.

עוד בשבוע שעבר פורסם בתקשורת הסӤרדית כי הקשר מתקרב בצעדי ענק לאלופה הקטאלונית,  כתחליף זול יותר לססק פברגאס, הקשר המצטיין של ארסנל אחריו מחזרת ברצלונה בשנתיים האחרונות.

לאוזיל יש חוזה בורדר ברמן עד סוף 2011, ובברצלונה מודעים לעובדה שהגרמנים יעדיפו למכור את אוזיל כבר הקיץ ולקבל עליו סכום גבוה במיוחד בעקבות המונדיאל, מאשר שיעזוב ללא תמורה בסיום העונה. 

אולם לאחר שהיה ונראה כי פברגאס יישאר בלונדון עונה נוספת לפחות, התקשורת הבריטית מדווחת הבוקר (רביעי) כי קבוצתו של ארסן וונגר מתכוונת להߦיע כ-20 מיליון יורו עבור הקשר ובכך, יכול מאוד להיות, תתאפשר מכירתו של פברגאס לברצלונה. משכורתו השבועית של אוזיל בגרמניה מוערכת ב-20 אלף פאונד, בעוד באנגליה הוא ירוויח פי שלושה או ארבעה.

כוכב נבחרת גרמניה עצמו סירב להתייחס לידעות ואמר מדרום אפߨיקה: "אני צריך לחשוב על כך, מדובר בעתיד שלי לשנים הקרובות. הפרמייר-ליג נהדרת, כמו גם הלה-ליגה הספרדית, שם אפשר להתקדם ולזכות בתארים".

תגובות

0

טלספורט בפייסבוק