צפו במוגרן, יריבת מכבי תא מול סנטה קולמה

מכבי תל אביב תשחק ביום חמישי הבא נגד מוגרן ממונטנגרו בפתיחת העונ۔ האירופאית שלה ובאתר youtube עלה סיכום המשחק הראשון בין מוגרן וסנטה קולומה. כנסו וצפו ביריבה של הצהובים

יום רביעי 07 יולי 2010
מערכת TELESPORT
מכבי תל-אביב תשחק ביום חמישי הבא מול קבוצת מוגרן המונטנגרית במסגרת סיבוב המוקדמות השני של הליגה האירופית. מוגרן ניצחה במשחק הראשון בשלב הראשון את סנטה קולומה בחוץ, 3:0, ולכן סביר להניח שתנצۗ אותה גם ביום חמישי בערב ותעפיל למשחק מול מכבי ת"א. 

באתר "YOUTUBE" עלה סרטון ובו תקציר המשחק שנערך באנדורה בשבוע שעבר במגרש של יו.אי סנטה קולומה, היריבה העירונית של אותה סנטה קולומה שניצחה בעבר את מכבי ת"א. האמתȬ פשוט מצחיק לראות את הרמה של שחקני הקבוצה האנדורית ואת המשהו שנראה כמו אצטדיון בו היא משחקת. בכל מקרה, העובדה שמוגרן ניצחה רק 0:3, מלמדת על קבוצה שלא גדולה מדי, יריבה אותה מכבי ת"א תצטרך לעבור.

לצפייה במשחק בין מוגרן לסנטהȠקולמה לחצו כאן.

בתוך כך, מכבי תל-אביב ממשיכה במחנה האימונים בעיירה מירלו שבהולנד ומתכוננת לקראת משחק האימון האחרון, מחר מול קבוצת מידטילנד ۔דנית. כאמור, המבחן הראשון של הקבוצה המתחדשת של אבי נמני ויוסי מזרחי יהיה מול מוגרן בבלומפילד בשבוע הבא, ב-15 בחודש.

ביום שישי אחר הצהריים תנחת מכבי תל-אביב בשדה התעופה ואוהדי הקבוצה מארגון "השחקן ה-12" הודיעו על כוונתם להגיע לשדה ולӪמוך בשחקנים עם נחיתתם בארץ.

תגובות

0

טלספורט בפייסבוק