לא מושלמߙם: 1:1 למכבי מול מידטיילנד

יובל אבידור כבש בפעם השלישית בתוך שבוע והצהובים סיימו את מחנה האימון ב-1:1 מול הדנים. ג'יבריל סידיבה, קשרה האחורי של נבחרת מאלי וקבוצת סדאן הצרפתית, חתם לשנתיים עם אופציה לשנה נוספת

יום חמישי 08 יולי 2010
שלמה חסיד

מכבי ת"א סיימה הערב את מחנה האימונים בעיירה מירלו, הולנד, עם 1:1 מול קבוצת מידטיילנד הדנית. הצהובים רצו לשמור על מאזן מושלם של שלוש ניצחונות מתוך שלושה משחקים, אולם נראו לא טוב והשוו בדקה ה-73 מראשו של יובל אבידור.

המשחק התנהל תחת חום כבד במיוחד וגרם לקצב משחק איטי יותר ממה שהצהובים הורגלו אליו בשני המפגשים הקודמים. שתי דקות לפני הירידה למחצית, בדקה ה-43, מסר אלברט באנינג המקרוני כדור אחורנית והיה אחראי לספיגת השער - סטרול לא הצליח̠להשתלט על הכדור ונוורה הנורבגי עקף את שטראובר וגילגל לרשת.

אבי נמני ויוסי מזרחי ערכו מספר חילופים במחצית השנייה ונראה טוב יותר, עד שבדקה ה-73 בישל מאור בוזגלו ליובל אבידור את השיוויון. מאור בוזגלו זכה לשבחים רבים והיה הטוב ביותר מבין שחקני מכߑי ת"א.

הרכב מכבי ת"א: לירן שטראובר; קלמי סבן, ניבאלדו, אבי סטרול, יואב זיו; אלברט באנינג, שרן ייני, האריס מדוניאנין; מאור בוזגלו; רוברטו קולאוטי, ברק יצחקי

מחר בשעה 16:30 הקבוצה תנחת בישראל אחרי מחנה האۙמונים המפרך ותזכה לתמיכה רבה מאוהדי הקבוצה שיגיעו בהמוניהם לנתב"ג. להזכירכם, מכבי ערכה במהלך מחנה האימון שלושה משחקים בהם ניצחה 1-4 את ברונדבי ו 2-3 את גנט, כאשר האחרון נערך הערב והסתיים ב-1:1 מול מידטיילנד.

עוד לפני משחק האימו۟ מכבי ת"א ביצעה את הרכש העשירי במספר, כשג'יבריל סידיבה, קשרה האחורי של נבחרת מאלי וקבוצת סדן הצרפתית, חתם בקבוצה לשנתיים, עם אופציה לשנה נוספת. 

השחקן יכלל בסגל הקבוצה למשחק ביום חמישי הבא במסגרת הסיבוב השני של מוקדמות הליےה האירופית מול מוגרן ממונטנגרו. המונטנגרים גברו פעמיים על סנטה קולומה האנדורית, 0:3 בחוץ ו-0:2 בבית, ויגיעו כבר בשבוע הבא למשחק הראשון באיצטדיון בלומפילד.

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק