7

אליפות העולם באנטי כדורגל

אני מסתכל על הביצועים של מראדונה ביו טיוב ואני אומר לכם שהיום, מול הטקטיקות שרוצחות את המשחק, הוא לא היה מצליח לתפקד. שלמה חסיד מספיד את המונדיאל

יום שישי 09 יולי 2010
שלמה חסיד
 המונדיאל שינעל ביום ראשון (סוף סוף) יהיה המשעמם ביותר שהאנושות תזכור. זה היה אנטי כדורגל לשמו. אחיזת עיניים במסווה של בידור להמונים. חודש שלם של חנטריש מאוס ומעצבן. אۤילו מי שהגיע למונדיאל הזה נטול ציפיות בכלל, כמוני למשל, התאכזב ממנו בגדול. אלוהי הכדורגל, תגיד לי בבקשה, עד לאן יכול המשחק הזה לקחת רברס?

מה ראינו בחודש האחרון? שום דבר. טקטיקה, הגנה, שחקנים בגודל של מקרר, מאמנים פחדנים, ופרשנים מאחזי עיניים,̠שהבמאי שלהם צורח עליהם באווזניה שיגידו שהיתה "מחצית ממש מעולה, למרות שנגמר רק אפס-אפס, ראינו הנעת כדור יוצאת מהכלל", כי בלי דברי ההבל האלה, הצופים ינטשו לפני המחצית השניה.

תסלחו לי רבותי, זה בכלל לא כדורגל. מה הקשר בין מה өראינו בטלויזיה בחודש האחרון, למשחק המהנה והמבדר שעליו גדלנו? כלום ושום דבר. מה נספר לצאצאינו מדרא"פ? על הכדור הזה, שצריך למכור רק בחנויות צעצועים, שמשנה כיוון בזמן שהוא עף? על טעויות השופטים שהיטו משחקים? הוובוזלות שהחריߩו אוזניים?

מישהו באמת מתלהב מנבחרת בינונית מינוס כמו ספרד, שעוד לא נתנה משחק אחד טוב במונדיאל, אבל רק נס ימנע ממנה להניף את גביע העולם? על הולנד באמת אין מה לשרבט. נבחרת כזאת, לפני עשרים שנה, בכלל לא היתה מעפילה מהמוקדמות.
אני מסתכל על הביצועים של מראדונה מפעם ביו טיוב ואני אומר לכם שהיום, עם ההגנות הצפופות, הטקטיקות והמאמנים שרוצחים את המשחק, שחקן כזה בכלל לא היה מצליח לתפקד.

מה שצריך לקרות עכשיו זה שחבורת השמנים המעונבים שיושבים בחלונות הגבוהים בפיפ"אȠיבינו שככה אי אפשר להמשיך? חייבים להפוך את היוצרות ולהחזיר את הכדורגל למה שהוא היה פעם. הצגת בידור נטו עם להטוטנים, קוסמים וליצנים.
 
כי כשאנחנו היינו קטנים לא היו לנו ריגושים אחרים, אז כולנו נדבקנו למסך וראינו כדורגל. היום התחרות על ליבו̠של הצופה גדולה הרבה יותר, ומי שלא ישקוד על שיעורי הבית עד המונדיאל הבא, עלול למצוא את עצמו מול ציבור שאיבד עניין במוצר הכושל הזה, וכבר לא נותן למכבש יחסי הציבור לדרוס אותו פעם נוספת.

צילום: GETTYIMAGES
  ̦nbsp;   

תגובות

טלספורט בפייסבוק