לברון ובוש הוצגו במיאמי

13,000 אוהדים נלהבים הגיעו לטקס הצגת הגלאקטיקוס של מיאמי: לברון ג'יימס, כרישȠבוש ודווין וויד. לברון ג'יימס הנרגש אמר: "הסיבה היחידה בשבילה הגעתי למיאמי היא אליפות"

שבת 10 יולי 2010
מערכת TELESPORT
13,000 צופים נלהבים במיוחד היו ברי מזל לצפות בטקס לו הם חיכו כל-כך הרבה זמן: הצגת הגלאקטיקוס החדשים שהגיעו למיאמי - לברון ג'יימס וכריס בוש, שהצטרפו לדווין וייד במטרה אחת: להחזיר את האליפות.

אוהדי מיאמי כברĦnbsp;מצפים לגמר הפלייאוף, כך זה נראה מבחינתם ולהערכתם מול לוס אנג'לס לייקרס, כשהם שרים "Beat .LA" ולאחר מכן זכו לתגובה ראשונה מצד לברון ג'יימס: "היום אנחנו מודיעים שמיאמי חוזרת. הסיבה היחידה שהגעתי לפה היא תואר האליפות".

השלושה הורמו לאוויר על-ידי מנוף והתקשו לעכל את הטקס המדהים לכבודם. דווין וויד שמח לקבל את החברים החדשים: "זה חלום שהתגשם, אפילו יותר מזה. מדהים שיש לי הזדמנות להיות שותף לקבוצה עם שחקנים כאלה".

השלושӔ הוצגו תחת הכיתוב "Yes we did" והציגו את מפתחות העיר שקיבלו. לברון ג'יימס ילבש בעונה הבאה את חולצה מספר 6, במקום חולצה מספר 23 שלבש בקליבלנד וכריס בוש החליף לחולצה מספר 1.

עוד לפני הטקס השניים חתמו רשמית על החוזים במיאמי, כשלאחר מעמӓ החתימה אמר פט ריילי, נשיא הקבוצה: "הם יישארו פה להרבה זמן, המחשבה היא לא רק לעונה הקרובה".

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק