ישראל התאוששה מול אוקראינה

אחרי ההפסד המביך לבלארוס, השיגה הערב נבחרתו של אריק שיבק ניצחון יפה 65:73 על נבחרתה החזקה של אוקראינה בטורניר ההכנה בבלארוס. אלישי כדיר (17 נקודות) וגיא פניני (16 נקודות) הצטיינו. שיבק: "אני בתהליך גיבוש"

שבת 10 יולי 2010
מערכתȠTELESPORT
&ɮbsp;נבחרת ישראל המתחדשת של אריק שיבק, ממשיכה להתגבש בטורניר הכנה שהיא מקיימת בימים אלו בבלארוס, ואחרי ההפסד המביך למארחים במשחק הראשון, גברה היום ישראל על נבחרתה החזקה של אוקראינה 65:73.

את הפער הגדול פתחה ישראל ברבע השני המדהים שלה, בו היא הۦיגה הגנת ברזל ועצרה על אוקראינה על 2 (!) בכל הרבע השני ופתחה פער של 17 נקודות במחצית, ממנו אוקראינה לא יכלה לחזור.

מסקנה אחת אפשר להסיק כבר אחרי שני משחקים - גיא פניני הולך להיות שחקן מפתח אצל אריק שיבק, ואחרי שקלע 25 נקודות במשחק הקודם, שוב Ӕצטיין הפורוורד של מכבי עם 16 נקודות.

אלישי כדיר, שחקן העונה החולפת, שהצטרף לפניני במכבי ת"א, הוליך את רשימת הקלעים עם 17 נקודות ומספק סוף סוף לנבחרת יכולת התקפית גם בקו הקדמי, שהיה נקודת התורפה של הנבחרת לאורך השנים. מחר, תתמודד הנבחרת במשחק השלישי מול בולגריה, אשר הצליחה לנצח אמש לאחר משחק צמוד את נבחרת אוקראינה.

מאמן הנבחרת, אריק שיבק אמר אחרי המשחק: "אנחנו עדיין בשלב שאנו מנסים דברים והרכבים שונים. עלינו היום אחרת ממה שעלינו למשחק אתמול. בתחילת המחצית השנייה המשכנו את המומנטום. הייתה לנו נפילה קטנה ברבע השלישי שזה טבעי  ולגיטימי. המשחק היום היה טוב יותר ממה ששיחקנו אתמול ויש לנו עדיין הרבה עבודה".

תגובות

0

טלספורט בפייסבוק