13 המלצות WINNER לראשון

מלבד גמר המונדיאל שייערך במוקד הערב, גם בפינלנד, אירלנד, נורבגיה ושבדיה משחקים כדורגל. הכנסו וצפו בהמלצות לכל משחקי תכניית ה-WINNER

יום ראשון 11 יולי 2010
מערכת TELESPORT

 כבכל יום וכמובן גם היום, אנו מעניקים המלצות למשחקי ה-WINNER :

פינית ראשונה:

משחק 1: אולו - יארו - X (יחס 2.60)

איי.סי אולו מדורגת במקום ה-12 בטבלה כשהיא אחרי שלושה הפסדי ליגה רצופים. היא תארח היום את יארו שבמקום התשיעי בטבלה כשזו מפסידה במחזור הליגה האחרון כשלפני כן היא מנצחת בשני משחקים ברצף. אולו בבית עם מאזן של 2-1-2, יארו בחוץ עם מאזן של 3-1-2. יהיה משחק צמוד לדעתי בו אוۜו צריכה להתעורר. הסיבוב הראשון טרם מסתיים והיא לא תרצה למצוא את עצמה מתחת לקו האדום. אני מסמן כאן X.

משחק 3: וי.פי.אס - מיפה - 1 (יחס 2.15)

וי.פי.אס מדורגת במקום העשירי בטבלה כשהיא אחרי הפסד 3-0 לטמפרה במחזור האחרון. היאȠתארח היום את מיפה שבמקום השמיני בטבלה כשזו אחרי שני ניצחונות רצופים. וי.פי.אס משיגה העונה בבית מאזן של 3-1-2 כשמיפה משיגה מאזן זהה, אך במשחקי החוץ שלה. מיפה ניצחה את וי.פי.אס רק פעם אחת בעשרת המשחקים האחרונים בין השתיים, זה היה בעונה שעברה, 2-0 בחוץ. וי.פۙ.אס ניצחה בשישה משחקים מתוך העשרה כולל אחד בגביע העונה. וי.פי.אס משחקת טוב בסך הכל בבית ולמרות שמיפה אחרי שני ניצחונות רצופים, אני מסמן כאן 1.

משחק 6: להאטי - טי.פי.אס טורקו - 2 (יחס 2.15)

להאטי סוגרת את הטבלה כשהיא עם נәצחון אחד בלבד מפתיחת העונה, ב-12 משחקים. היא מגיעה למשחק היום כשלסירוגין היא מפסידה ומסיימת בתיקו בחמישה משחקים, כלומר שהיום תורה להפסיד. היא תארח היום את טי.פי.אס טורקו שבמקום ה-11 בטבלה כשזו אחרי שני הפסדי ליגה רצופים. להאטי בבית משיגה תיקו אחד וחמישה הߤסדים. טורקו עם הפסד חוץ אחד בשישה משחקים. אז נכון, טורקו לא בכושר טוב אבל להאטי, מועמדת בטוחה העונה לרדת ליגה, תפסיד שוב לדעתי. הייתי מגבה ב-X. 

נורבגית ראשונה:

משחק 14: קונגסבינגר - סטרומסגודסט - 2 (יחס Ȳ.20)

קונגסבינגר מדורגת במקום הלפני אחרון בטבלה עם ארבעה הפסדים בחמשת המחזורים האחרונים. היא ניצחה העונה בשלושה משחקים בלבד והיא תפגוש היום את סטרומסגודסט שבמקום ה-11 בטבלה. סטרומסגודסט משיגה 4 נק' בשני המחזורים האחרונים כשלפני כן היא מפסיӓה בשלושה משחקים ברצף. סטרומסגודסט משיגה עד כה מאזן חוץ של שתיתוצאות תיקו וחמישה הפסדים, קונגסבינגר מהצד השני משיגה העונה בבית ניצחון אחד בשבעה משחקים עם שתי תוצאות תיקו ושבעה הפסדים. הולך להיות משחק בין שתי קבוצות מאוד חלשות כאשר סטרומסגודסט מגיעה למשחק בۛושר טוב יותר. האם זה יעזור לה ? לדעתי שווה להמר על זה. חזקו ב-X.

שבדית שניה:

משחק 12: אסיריסקה - סנדסבאל - 2 (יחס 2.35)

אסיריסקה מדורגת במקום ה-11 בטבלה עם שתי תוצאות תיקו בשני המחזורים האחרונים ועם הפסד אחד בחמשת המשחקים האחרונים שלה. סנדסבאל מהצד השני במקום הראשון בטבלה עם שלושה ניצחונות בחמשת המחזורים האחרונים ועם שני הפסדים בלבד מפתיחת העונה. סנדסבאל משיגה העונה בחוץ ארבעה ניצחונות, שתי תוצאות תיקו והפסד אחד. אסיריסקה בבית משיגה העונה ארבעהȠניצחונות, תיקו אחד ושני הפסדים. בעונה שעברה ניצחה כל קבוצה במשחק הבית שלה בהפרש של שני שערים. סנדסבאל עשתה זאת עם 2-0, אסיריסקה עם 4-2. כפי שזה נראה כרגע, כל היתרון במשחק הזה הוא לצידה של האורחת. אני מסמן כאן 2, אך מגבה בכל זאת ב-1 מפתיע.

נורקופינג במקום השלישי בטבלה עם ניצחון אחד בחמשת המחזורים האחרונים. היא תארח היום את סוגרת הטבלה טרולהטן בתקווה להשיג ניצחון נוסף שלא ירחיק אותה מצמרת הליגה. טרולהטן דווקא מנצחת במחזור האחרון, אך זה הניצחון השני שלה מפתיחת העונה. למרות הניצחון הזה, טרולהטן שניצחה העונה פעם אחת בחוץ לא אמורה להפתיע את נורקופינג בחוץ, קבוצה ביתית מצויינת. אני מסמן כאן 1.

ליגה אירית:

משחק 19: שמרוק - דונדלק - 1 (יחס 1.50̩

שמרוק במקום השני בטבלה והיא מגיעה למשחק היום אחרי שני ניצחונות רצופים. היא תארח היום את דונדלק שבמקום החמישי בטבלה כשזו מנצחת במחזור האחרון את דרוגהדה החלשה, זאת אחרי שלושה הפסדים רצופים. שמרוק בבית משחקת טוב והיא עם ארבעה ניצחונות, ארבעȠתוצאות תיקו ושני הפסדים, דונדלנק בחוץ עם ארבעה ניצחונות, תיקו אחד וארבעה הפסדים. בסיבוב הקודם ניצחה דונדלק בבית 2:1 כשבעונה שעברה ניצחה כל קבוצה במשחק חוץ אחד. היום לשם שינוי אני מאמין שנראה ההפך, שמרוק תנצח. 

נורבגית שניה:

משחק 22: אלטה - מוס - 2 (יחס 2.40)

אלטה מדורגת במקום האחרון בטבלה עם שלושה הפסדים רצופים ועם שני ניצחונות בלבד מפתיחת העונה. היא תארח היום את מוס שבמקום העשירי בטבלה כשגם היא מגיעה למשחק היום בכושר מזעזע עם ארבעה הפסדים בחמשת המחזורים האחרונים. אלטה בבית עם מאזן של ניצחון אחד, תיקו אחד ושני הפסדים, מוס בחוץ עם מאזן של 2-1-3. בעונה שעברה ניצחה קבוצת החוץ בשני הסיבובים במשחקי מרובי שערים. בכלל, בөמונת המשחקים שהיו בין השתיים, נכבשו לא מעט שערים, ברוב המקרים, ארבעה שערים למשחק. יהיה משחק צמוד לדעתי, וכמו שכל המשחקים בין השתיים הוכרעו עד כה, אני מהמר שגם הפעם הוא יוכרע, ולצידה של מוס.

משחק 24: ברינה - סוגנדל - 1 (יחס 2.00)

ברינה במקום הרביעי בטבלה כשאחרי ארבעה ניצחונות רצופים היא יוצאת למשחק חוץ מול סטרומן, קבוצה ממרכז הטבלה ומובסת לה בתוצאה 6:3. סוגנדל מהצד השני במקום הראשון בטבלה עם ארבעה ניצחונות רצופים והפסד אחד מפתיחת העונה. סוגנדל שיחקה ארבעה משחקי חוץ העונה וניצחה בשלושה, ברינה בבית עם מאזן של ארבעה ניצחונות בארבעה משחקים ביחס שערים מרשים של 18-3. למרות הפסדה של ברינה במחזור האחרון, מדובר בקבוצת בית נהדרת וההימור שלי הוא שהיא תנחיל לסוגנדל הפסד ליגה שני העונה וראשון בחוץ.

משחק 27: טרומסדלן - נәברגסונד - 1 (יחס 1.90)

טרומסדלן מדורגת במקום התשיעי בטבלה כשהיא משיגה שני ניצחונות בשלושת המחזורים האחרונים אך היא מפסידה בשלושה משחקים בחמשת המשחקים האחרונים שלה. היא תשחק היום מול ניברגסונד שבמקום השמיני כשזו מפסידה בשני המחזורים האחרוߠים. טרומסדלן משיגה העונה בבית שלושה ניצחונות ושני הפסדים, ניברגסונד בחוץ עם מאזן של ניצחון אחד בחמישה משחקים. ניברגסונד לא בכושר טוב, גם טרומסדלן לא מרשימה כל כך, היא נראית כאילו שהתעוררה מעט. אני מסמן כאן 1, אך הייתי מגבה ב-X.

משחק 29: מיונדאלן - סטרומן - 2 (יחס 2.60)

מינדאלן מדורגת במקום ה-11 בטבלה כשהיא מפסידה בשלושה משחקים בחמשת המחזורים האחרונים. היא תארח היום את סטרומן שבמקום השישי בטבלה כשזו בכושר טוב עם שלושה ניצחונות בארבעת המחזורים האחרונים כשהיא מפרקת במחזור האӗרון 6:3 את ברינה שבמקום הרביעי כרגע. המועצה נתנה כאן עדיפות ברורה למיונדאלן אך לדעתי, מי שתנצח כאן היא דווקא סטרומן שע'פ כל הנתונים נמצאת בפורמה טובה יותר.

משחק 32: פולו - פרדריקסטאד - 2 (יחס 1.65)

פולו מדורגת במקום ה-12 בטבלה כשהיא עם שני ניצחונות, שני הפסדים ותיקו בחמשת המחזורים האחרונים. היא תארח היום את פרדריקסטאד שבמקום השביעי בטבלה כשזו מפסידה במחזור האחרון, אך מנצחת בשלושה משחקים קודם לכן. פולו משיגה העונה בבית ניצחון אחד בשישה משחקים, פרדריקסטאד בחוץ עם שלושה משחקߙם בלבד העונה, עם מאזן של 1-1-1. פרדריקסטאד טובה יותר מפולו ולדעתי אחרי ההפסד במחזור האחרון, היא תשוב לנצח.

משחק 34: רנהיים - לוב האם - 1 (יחס 1.35)

רנהיים נמצאת בכושר טוב. היא מנצחת בגביע לפני כמה ימים והיא אחרי ניצחון לәגה, בסך הכל, ארבעה ניצחונות בששת המשחקים האחרונים שלה. היא תארח היום את לוב האם שמדורגת במקום הלפני אחרון בכושר גרוע עם ארבעה הפסדים בחמשת המשחקים האחרונים שלה. רנהיים עם חמישה ניצחונות בית העונה בשישה משחקים, לוב האם עם ניצחון אחד וארבעה הפסדים במשחקי החەץ. הסימון כאן ברור, 1. 

תגובות

טלספורט בפייסבוק

4