כץ: אפשר לסמוך עלינו מעל הכל

אחד ממחזיקי המניות של מכבי תל אביב משדר אופטימיות לקראת יום חמישי מול צסק'"א ואמר ל-TELESPORT8 תמיד יש מחר. צביקה שרף: זה ההבדלים בין צסק"א למכבי. בירנבוים: מסינה בכלל לא התאמץ

יום רביעי 04 אפריל 2007
שלמה חסיד

 אפי בירנבוים ואנשי כדורסל מנתחים את התבוסה 80:58 במוסקבה עבור טלספורט. שרף: "לא קרה שום דבר לא צפוי". הנפלד: "צסק"א לא נתנה למכבי לפתח את המשחק שלה". דניאל: "זה היה לא כוחות"
 
התצוגה הכושלת של מכבי במוסקבה גרמה לאנשי הכדורסל שעימם שוחחנו אחרי המשחק לא לחסוך ביקורת מהחבורה בצהוב כחול שהבטיחה כל כך הרבה ערב המשחק אבל כנראה ששכחה לקיים. וכך אמרו לנו המומחים עימם שוחחנו הערב. 

אפי בירנבוים, מאמנה של בני השרון אמר: "מכבי שיחקו חלש מאוד, גם יחסית לתקופה החלשה שלהם לאחרונה. הם שיחקו נגד קבוצה שהמאמן שלה אפילו לא היה צריך להפעיל שום טקטיקה, שום הכנה מיוחדת נגד מכבי. התרגילים הרגילים והכי בסיסיים שלו Ӣבדו די בקלות נגד מכבי, ואם האופי של צסק"א היה לדרוס היינו רואים גם הפרש יותר גבוה".

צביקה שרף: "לא קרה שום דבר לא צפוי. סך הכול זה ההבדלים בין צסק"א למכבי בשנה הזו. אי אפשר לשנות פרופיל של קבוצה ביום אחד או ביומיים. מכבי יכולה לעשות מאמץ גדול לנסות לנצח בבית, למרות שזה כרגע לא נראה. אני מאוכזב ממכבי כל השנה, בלי שום אינטרסים. היכולת של מכבי מאוד לא טובה, בטח בהתקפה, ובטח מול צסק"א שהיא קבוצה הרבה יותר טובה".

רענן כץ, ממחזיקי המניות במכבי תל אביב אמר: "שיחקנו לא טוב, אבל תמיד יש מחר, וזה המשחק ביום חמישי. אני מבקש מכולם שיבואו לעודד את הקבוצה עד השנייה האחרונה, כדי שמי שנמצא על המגרש יידע שהאוהדים מאחוריו ואז הכול יכול לקרות. אפשר לסמוך עלינו שהכל יהיה בסדר במכבי. ۑרבע הראשון היו לנו מצבים מסוימים שאם היינו קולעים מהם המשחק היה נראה בסדר גמור אבל צסק"א ניצחו ברבע הראשון".

נדב הנפלד, גדול שחקני מכבי תל אביב אמר: "צסק"א שלטו בכל המשחק, גם בריבאונד, גם בקליעות, שמרו הגנӔ מאוד אגרסיבית ולא נתנו למכבי בכלל לפתח את המשחק שלהם, אבל זה מה שהם עשו לכולם לא רק למכבי. כל המשחקים האחרונים שלהם הקבוצות הירבות לא עברו שישים נקודות, וזה בדיוק מה שקרה הערב. באיזשהו שלב היה נראה שהתחילו לשמור כוחות למשחק ביום חמישי. מכבי בטח תרצה לעשוӪ את הכול כדי שהמשחק ביום חמישי ייגמר בצורה כי טובה שאפשר, מבחינת היכולת. 

"צסק"א לא סתם מועמדת לקחת את האליפות. זה קבוצה מאוד חזקה ומאומנת. ביום חמישי, בלי הפתעה או משהו יוצא דופן וניסיון לשליפה של משהו מיוחד, לבוא לעוד משחק מוӜ הרוסים ככה כמו היום זה יהיה קשה מאוד".

מוטי דניאל, גם כן היה קצת המום: "זה היה נראה לא כוחות. הם נתקלו ביריב שהוא הרבה יותר חזק מהם, צריך לקרות עוד הרבה דברים כדי לעקוף יריב כזה אבל אף אחד מהדברים האלה לא קרה. גם הߙריב שיחק לא בצורה גדולה אלא בצורה רגילה, ובמכבי אף שחקן לא התעלה מבדרך כלל וברגע שזה ככה הקבוצה היותר טובה ניצחה והקבוצה היותר טובה ניצחה. ביום חמישי הסיכוי יותר גדול, אבל זה לא שתי קבוצות שוות, צסק"א יותר טובה ממכבי, ממש רמה מעליה".  ̦nbsp;  

תגובות

טלספורט בפייסבוק