אניימה לא בסגל הפועל הערב

מוקדמות ליגת האלופות: כצפוי, גליל בן שאנן יפתח בשער הפועל ת"א הערב במשחק מול ז'לז'ניצ'אר. השוער הניגרי לא הגיע להתכנסות הקבוצה אחר-הצהריים ויפגוש את חבריו רק בבלומפילד

יום שלישי 13 יולי 2010
שלמה חסיד
 הערב תארח הפועל תל-אביב את המפגש הראשון מול ז'לז'ניצ'אר הבוסנית במסגרת הסיבוב השני במוקדמות ליגת האלופות. המשחק ייערך בבלומפילד בשעה 21:00. 

השוער הניגרי של הפועל תל אביב, וינסנט אניימה לא תורגל אתמול באימון המסכם לקראת המשחק מול ז'לז'ניצ'אר והיום אף לא הגיע להתכנסות הקבוצה בצהריים. בקבוצה הופתעו מעט מהחלטת השוער שלא להתייצב וכמובן שהניגרי לא יכלל בסגל הקבוצה. מי שצפוי לשחק במקום אניימה זהו השוער המשנה גליל בן שאנӟ. 

כידוע בהפועל תל אביב כעסו מאוד על השוער הניגרי בסוף השבוע האחרון, אחרי שוינסנט אניימה איחר בהגעתו לישראל ואף כמעט ולא חזר כלל.

גוטמן: לעולם לא אמרנו שאנו פייבוריטים

č אלי גוטמן, מאמן הפועל תל אביב אמר אתמול בפתיחת מסיבת העיתונאים לקראת המשחק: "נבחרת בוסניה זו נבחרת חזקה, גם הקבוצה שאנחנו מתמודדים מולה תהיה חזקה. יש להם שחקנים טובים, אנחנו יודעים נגד מה אנחנו הולכים לשחק. נכון, יהיה חם ולח במשחק, נצטרך לשמור על ריכוז ועל עקרונות המשחק שלנו". 

ולגבי סוגיית וינסנט אניימה אמר המאמן: "אני אדע לאחר האימון אם אניימה יוכל לשחק. יש לו מוטיבציה גבוהה לשחק. מבחינתנו יש סיכום שאניימה יאריך את החוזה בשלוש שנים נוספות כאן בקבוצה"̻. 


גליל בן שאנן והקפטן וואליד באדיר באימון המסכם

גוטמן גם התייחס לקראת המטרה הסופית במסע שנפתח מחר: "אנחנו יודעים לאן אנחנו הולכים, כמובן שאנו מסתכלים קודם על השלב הראשון והיא ז'לז'ניצ'אר. יש לנו קהל חם שמלווה אותנו בכל מקום, אנחנו צריכים אותו בכל מקום. היתה לנו עונה מדהימה בשנה שעברה. לעולם לא אמרנו שאנו פייבורטים". 

"כרגע אߠי מעדיף לשחק עם ההרכב ששיחק במרבית העונה שעברה. יש לנו שני שחקני רכש יוצאים מהכלל שיתרמו לנו. המטרה שלנו זה לעבור את המשוכה הקרובה" סיכם המאמן התל אביבי. 

לאחר המסיבת העיתונאים של הפועל ת"א נערכה המסיבת עיתונאים ߩל הקבוצה הבוסנית ז'לז'ניצ'אר. 

המאמן הבוסני, עמאר אוסים אמר: "כדורגל זה משחק מצחיק ולא תמיד הקבוצה הטובה מנצחת. הפועל טובה מאיתנו, אבל העובדה שהם לא מכירים אותנו מספיק טובה עבורנו. נצטרך כמובן לבוא מוכנים ולשߗק את הכדורגל שלנו. אם אניימה ישחק זה יהיה אתגר רציני עבורנו כי אפילו מסי לא הצליח להכניעו".

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק