רוצה להגיע לאליפות אירופה

דיוויד בלות'נטל הגיע היום לישראל לקראת מוקדמות בליפות אירופה עם הנבחרת ואמר בראיון ל-telesport: "אני מגיע לנבחרת בשמחה רבה ואני מאמין שנשיג את המטרה". והוסיף לגבי מכבי: "צריך להחזיר את האליפות"

יום שלישי 13 יולי 2010
שלמה חסיד
דיוויד בלות'נטל, שמצטרף בפעם הראשונה לנבחרת ישראל ואף שידרג את חוזהו במכבי אתמול, אמר היום בראיון ל- telesport: "אני מגיע לנבחרת בשמחה רבה. אני ߨוצה להוביל את הנבחרת לאליפות אירופה, זה ישמח אותי לפגוש את החברים הישראלים. אני מרגיש ישראלי ואני גאה בכך. אני מאמין שזאת גם תהיה תקופת הכנה טובה לעונה במכבי".

על השאלה מדוע הוא הגיע לנבחרת רק עכשיו, לאחר לא מעט שנים בישראל הוא אמר: &quoɴ;היו כמה עניינים וזה לא יצא אל הפועל. מה שחשוב זה שמעתה והלאה אני פה ואני אתרום את חלקי לנבחרת ישראל. אני חושב שאני יכול לסייע ואני מאמין שביחד איתי ועם השחקנים הנפלאים שיש לנבחרת המטרה תושג".

על מכבי ת"א, בה יפתח את עונתו החמישית אӞר בלות'נטל: "השנה מכבי מתחדשת ואני מאמין שאנחנו צריכים להחזיר את האליפות בישראל. באירופה המטרה היא לעבור שלב ולהגיע הכי רחוק שאפשר, עד הפיינל פור".

בעונה האחרונה בלות'נטל היה אחד השחקנים הטובים והיציבים במכבי אלקטרה ת"א וסיים עӝ ממוצעים של 9.3 נק' ו-3 ריב' ביורוליג, ו-11.1 נק' ו-4 ריב' בליגת ווינר

תגובות

טלספורט בפייסבוק