מוגרן? אקטובה? מתי הדרבי?

הפועל תל אביב ומכבי תל אביב יכולות להמשיך לטחון יריבות מצ'וקמקות מאירופה ולהכניס להן חלישיות ושישיות. המבחן האמיתי של שתיהן, בעיקר של מכבי, יהיה בדרבי

יום שישי 23 יולי 2010
שלמה חסיד
 האם אתם באמת מתרגשים מהתצוגות של הפועל תӜ אביב בשבועיים האחרונים מול אלופת בוסניה? או שמא לא יכולים לחכות לקראת המשחק של מכבי תל אביב באתונה? זה באמת חשוב לכם כמה שבחון בישל, לאלה כבש, והאם עטר בריא או שהוא ישתלב בהמשך? לדעתי אתם מתעסקים בקטנות. הדבר היחיד שחשוב הוא הדרבי.

מעומק לביȠאני מאחל להפועל להגיע לשלב הבתים בצ'מפיונס ליג ולעשות הופעה בלתי נשכחת, סטייל המסע ההוא ב-2002 עם פישונט, אוסטרץ וכל השאר. למכבי אני מאחל אותו כנ"ל - בליגה האירופית. אבל ביניניו לבין עצמנו, מה כל זה לעומת הדרבי? אין ואפס.

כל דרבי, אۤילו זה הקרוב בגביע הטוטו, חשוב יותר מהמשחקים האלה באירופה, עם הלחות הבלתי אפשרית של בלומפילד, ומול יריבות שהתמודדות מולן לא יכולה להיחשב אפילו משחק אימון.

אני הייתי רוצה כבר לשמוע את שריקת הפתיחה לדרבי. לראות האם למכבי באמת יש בשורה חדשהĬ מה תהיה הפריסה הטקטית של מזרחי ונמני והאם כל המותגים שגולדהאר קנה מצליחים לייצר משהו שמסוגל לנטרל את הפועל ולתת לה פייר פייט.

בתוכי אני מתפלל שהתשובה חיובית. זה לא שהלב שלי מכבי, כמו שאני חושב שלדרוס את הליגה ולעשות קרקס מהיריבה העירוני۪ השנואה שנה אחרי שנה,  זה בעצם הדי.אן.איי של הפועל. 

אני הייתי רוצה לראות דרבים שקולים ומרתקים, שאיש לא יודע מראש כיצד יסתיימו ואיך יראו. מתאים לי כדורגל פתוח, יפה, משוחרר ושהטובים ינצחו.

אישית אני מאמין שבשלב מסוים מכבי תתחבר ותצליח לתת מלחמה שערה להפועל. השאלה מתי זה יקרה. לדעתי, אם הפועל תעשה קמפיין באלופות, ובסיוע שיטת הקיזוז, יש בהחלט מצב שהעונה שוב תיגמר בתוספת הזמן של המחזור האחרון. מישהו מוכן להמר איך זה יגמר?

בעצם מה זה מעניין. הרי הכә חשוב זה הדרבי.
   

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק