11 המלצות WINNER למשחקי היום

משחקי הסיבוב השני במוקדמות ליגӪ האלופות, הליגה הפינית השנייה, משחקי הליגה הנורבגית השנייה ומשחקי הליגה הברזילאית, הכל במסגרת המלצות ה-WINNER היומיות שלנו

יום רביעי 14 יולי 2010
מערכת TELESPORT
ה כוכבים גדולים מהליגות האיזוריות, יש שם כמה שחקנים משבדיה, מפינלנד וגם כמה שחקנים שלא קשורים לאיזור הקרוב כמו טראורה מחוף השנהב, זהאורה הקרואטי ויש שם בחור משוויץ' ומיוון. 

בכל מקרה, לינפילד קבוצה ביתית טובה. היא השיגה מאזן של 11-2-4 בעונה שעברה בבית, במסגרת משחקי הפליאוף לאליפות היא ניצחה בשלושה משחקים מתוך חמישה וזכתה בתואר. רוזנבורג שכרגע נמצאת בעיצומה של ליגה ובכושר מצויין, תשיג לדעתי את הניצחון היום בחוץ, אך בכל זאת... הייתי מגב۔ כאן ב-X. למרות עליונותה של רוזנבורג על לינפילד, המשחק הזה לא באנקר.

פינית שניה:

משחק מספר 17: ויקינגט - אספו - 1 (יחס 1.55)

ויקינגט מדורגת במקום הרביעי בטבלה כשהיא אחרי תיקו מאכזב במחזור האחרון מוӜ או.פי.אס, תיקו שקטע לה רצף מרשים של ארבעה ניצחונות. אספו מהצד השני רק במקום השישי בטבלה והיא אחרי שני הפסדים רצופים. ויקינגט בבית עם מאזן של 2-2-1, אספו בחוץ עם 3-1-2. ויקינגט בכושר טוב מאוד ולדעתי היא תחזור לנצח אחרי הפסקה של שבוע אחד, אספו שמגיעה למשחקȠאחרי שני הפסדים רצופים, תפסיד לדעתי גם בפעם השלישי.

נורבגית שניה:

משחק מספר 23: סארפבורג - בודו גלימט - 1 (יחס 1.70)

סארפבורג מדורגת במקום השלישי בטבלה כשהיא אחרי שלושה ניצחונות בארבעת המחזורים האߗרונים. במחזור האחרון מנצחת סארפבורג את ניברגסבורג בחוץ בתוצאה 3:2. גלימט מהצד השני במקום השביעי בטבלה עם ארבע נק' בשני המחזורים האחרונים. היא מסיימת בתיקו במחזור האחרון מול סנדרס החלשה, ולפני כן מנצחת 2:0 את אלטה, גם קבוצה חלשה מאוד. סארפבורג בבית עם מאזןĠשל שלושה ניצחונות ותיקו ביחס שערים 8-2. גלימט בחוץ טרם ניצחה העונה והיא עם שתי תוצאות תיקו ושלושה הפסדים. 

הכל פתוח במשחק הזה, גלימט היא קבוצה לא צפוייה. מה שכן, בארבעה משחקים שנערכו בין השתיים איי פעם, ניצחה קבוצת הבית בשלושה משחקים. גלۙמט ניצחה שלוש פעמים את סארפבורג, כשסארפבורג מנצחת אותה רק פעם אחת, לפני שלוש שנים בתוצאה 4:1. אני מסמן כאן 1, אך הייתי מחזק בתיקו.

משחק מספר 24: פרדריקסטאד - סוגנדל - 2 (יחס 2.60)

פרדריקסטאד מדורגת במקום החמישי בטבלה כשהיא בכושר מצויין ואחרי ארבעה ניצחונות בחמשת המחזורים האחרונים. היא תארח היום את סוגנדל המובילה כשזו אחרי שמונה ניצחונות רצופים ואחרי 11 משחקים ללא הפסד. פרדריקסטאד משיגה העונה בבית מאזן של 3-2-1 לעומת סוגנדל שבחוץ מנצחת בארבעה משחקים מתוך חמישה ולא מפסידה ביߗס שערים 12-4. המשחקים האחרונים שהיו בין השתיים היו לפני שש שנים, פרדריקסטאד ניצחה אז בסוגנדל 4-2 ובמשחק הנוסף בינהם באותה עונה, נכבשו גם שישה שערים בתיקו 3:3. הולך להיות משחק מאוד מעניין בין שתי קבוצות חזקות ולמרות שפרדריקסטאד היא המארחת כאן והיתרון הוא שߜה, אני דווקא הולך עם המוליכה שנראית מצויין. אני מסמן כאן 2.

ליגה ברזילאית:

משחק מספר 29: א. פארננסה - קרוזיירו - X (יחס 2.75)

פארננסה במקום ה-17 בטבלה עם שלושה הפסדים בחמשת המשחקים האחרונים לסۙרוגין, קרוייזרו במקום ה-11 בטבלה עם שני הפסדים בשלושת המחזורים האחרונים. קרוייזרו קבוצה טובה יותר, יש להם שחקנים טובים יותר מאשר לפארננסה אך כפי שנראה כרגע, העונה לא החלה כמו שצריך מבחינתה. בסך כל מדובר בקבוצה מצויינת שהיתה שנים בצמרת של הליגה המקומית. הוۜך להיות משחק שקול לדעתי, ואני מסמן כאן X.

משחק מספר 31: גרמיו - ויטוריה באהיה - 1 (יחס 1.35)

גרמיו במקום ה-12 בטבלה עם שני נצחונות, תיקו אחד והפסד אחד בארבעת המחזורים האחרונים. היא תארח היום את ויטוריה שמדורגת במקום ה-14 בߘבלה כשזו עם ניצחון יפה במחזור הליגה האחרון. המועצה נתנה כאן יחס מאוד נמוך לגרמיו שאם מסתכלים על הטבלה לא רואים בה משהו מיוחד וסיבה מיוחדת לכזה יחס עלוב. מה שכן, מדובר בקבוצה מצויינת עם שחקנים כישרוניים במיוחד וכמו קרוזייזרו מההמלצה הקודמת, גם לגרמיו לא ממש הולך מסיבה כלשהי. למרות החיבה שלי לבאהיה, מקום מדהים, אני לא חושב שהם ינצחו או יחלצו כאן נקודה. הגיע הזמן שגרמיו יתעוררו למרות השעה המאוחרת אצלנו וישיגו פה ניצחון חשוב.

משחק מספר 35 : פלמנגו - בוטאפוגו - 1 (יחס 1.95)

פלמנגו במקום התשיעי בטבלה עם הפסד במחזור הליגה האחרון כשלפני כן היא מנצחת בשני משחקים ומשיגה תיקו. היא תארח היום את בוטאפוגו שבמקום השמיני בטבלה. בוטאפוגו מתקשה בתקופה האחרונה, היא לא ניצחה בארבעת המחזורים האחרונים בהם היא הפסידה פעמיים וסיימה פעמיים בתיקו. פלמגנו קבוצה מצויינת, משחקת טוב בבית ולמרות שעל הנייר המשחק שקול, אני חושב שפלמנגו ינצלו את הביתיות שלהם וינצחו כېן.

משחק מספר 39: גווארני - אינטרנסיונל - X (יחס 2.75)

גווארני מדורגת במקום החמישי בטבלה. בסך הכל מדובר בקבוצה מאוד קטנה ודיי מפתיעה. היא מנצחת בשני המחזורים האחרונים והיא תארח היום את אינטרנסיונל שבמקום ה-16 בטבלה. אינטרנߡיונל מפסידה בשלושה משחקים מחמשת המחזורים האחרונים והיא לא נראית טוב. גם אינטרנסיונל, כמו קרויירו וכמו גרמיו, היא קבוצה מצויינת עם שחקנים כישורניים וחזקים וגם היא לא ממש מסתדרת כרגע בטבלה. גווארני תרצה להשיג פה ניצחון שלישי רצוף אך לדעתי אינטרנסיונל יכולה לחלץ פה תיקו. יהיה משחק מאוד שקול לדעתי

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק