קסיאס חושף: אשלי קול בריאל

דיווח: אשלי קול, מגנה הרמאלי של צ'לסי האנגלית בדרך לריאל מדריד, שתאלץ לשלם ל"בלוז" כ-30 מילון פאונד עבור השחקן. קסיאס: "ממה שאני שמעתי החתימה מתקרבת" עוד הוסיף אלוף העולם: "הוא המגן השמאלי הטוב בעולם"

יום רביעי 14 יולי 2010
מערכת TELESPORT
 ז'וזה מורינו ממשיך לעבוד במרץ. לאחר שהספיק להחתים כבר את אנחל די מריאה, קשרה של נבחרת ארגנטינה מבנפיקה, עכשיו הוא עומד להנחית בסנטיאגו ברנבאו את אשלי קול, מגנה השמאלי של צ'לסי, שאותו הוא החתים לפני 4 שנים מארסנל בקדנציה שלו בסטמפורד ۑרידג'.

שוער נבחרת ספרד וריאל מדריד, איקר קסיאס חשף כי מגן נבחרת אנגליה בדרך למדריד: "אנשים במועדון סיפרו לי כי כפי שזה נראה כעת , אשלי קול יהיה איתנו בעונה הבאה".

קפטן נבחרת ספרד שרק שלשום הספיק להניף אߪ גביע העולם הוסיף: "אני חושב שהמעבר שלו אלינו הוא מצוין מבחינתו הן בפאן המקצועי והן בחברתי. אני חושב שהפסקה מהכדורגל האנגלי במצבו הנוכחי רק תתרום לו".


קסיאס. רוצה גם תארים עם ריאל.

קסיאס בטוח בהצלחת המועדון בעונה הבאה וזאת לא רק בגלל ההחתמה הצפויה של המגן אלא בעיקר בזכות הגעתו של מוריניו, אלוף אירופה הטרי: "אשלי קול יודע שתחת מורינו הקבוצה תהיה חזקה הרבה יותۨ, וזאת בזכות העובדה כי הוא (מורינו) לוקח שחקנים והופך אותם להרבה יותר טובים.

למרות שמקרה של אשלי הוא לא צריך לעשות זאת בגלל שהוא כבר המגן השמאלי הכי טוב בעולם".

המעבר של אשלי קול לריאל מדריד נראה קרוב מתמיד וזאת גםĠבעקבות מערכת היחסים העכורה שנרקמה בן השחקן לקהל האנגלי לאחר המונדיאל הכושל של נבחרתו.


תגובות

f

טלספורט בפייסבוק