נשים: הנבחרת מחכה לסלווין

נבחרת הנשים הבוגרת, קיימה אימון בסגל מורחב. יום לפני הנסיעה לטורניר ההכנה בבלגיה, תצטרף לאימונים השחקנית- לייני סלווין שתגיע מארה"ב

יום שישי 16 יולי 2010
שלמה חסיד

 נבחרת הנשים הבוגרת, קיימה אימון בסגל מורחב, עם 15 שחקניות, כאשר לקראת סוף השבוע הבא.

יום לפני הנסיעה לטורניר ההכנה בבלגיה, תצטרף לאימונים השחקנית- לייני סלווין שתגיע מארה"ב. סלווין שסיימה עונה מושלמת ברמת השרון, נסעה לנוח ולהתאושש עם משפחתה, וביום חמישי הבא תגיע לארץ, ולמחרת תצא עם הנבחרת לבלגיה.

לאחר הצטרפותה יושלם הסגל הסופי וייבחרו 12 השחקניות שיצאו לטורניר ההכנה. האימון היום כלל הרבה עבודה על תרגילי ההתקפה, השטף והתזמון היו הדגשים של מאמן הנבחרת ,אלי רבי. בנוסף תרגלו השחקניות סוגי הגנה שונים בהם ישתמשו במשחקים.

טורניר ההכנה שיתקיים בבלגיה יהיה הראשון מבין שני טורנירים בינלאומיים. הטורניר השני שתקיים נבחרת הנשים של ישראל, יערך בארץ בתחילת חודש אוגוסט, בהשתתפות נבߗרת הנשים של בריטניה שתגיע לשלושה משחקים.

בבלגיה תשחק הנבחרת מול הנבחרת המקומית ומול נבחרת פינלנד. ביום שבת אחה"צ תשחק הנבחרת מול פינלנד, ובראשון ושני מול נבחרת בלגיה.
ביום שלישי תחזור הנבחרת לארץ.

טל נתן עוזר מאמן הנבחרת אמר לאחר האימון: "היה לנו שבוע לא קל, מבחינת עומס האימונים, השחקניות מתאמנות בקצב טוב מאוד. הדגש בשבוע האחרון, היה על משחק ההגנה.
מתחילה להתווצר כימיה טובה בין השחקניות, את רוב הדברים ניישם במשחקי האימון בבלגיה."

לגבי הגעתה של לייני סלווין אמר טל נתן: " לייני היא בורג מרכזי בנבחרת, בשנים האחרונות. אנחנו בטוחים שהשתלבות שלה תהיה מהירה."

ליעד סואץ-קרני שחקנית הנבחרת הגיבה גם היא לגבי השחקנית: "אני מחכה בקוצר רוח לבואה של לייני סלווין, חוץ מיכולתה המקצועית, האופי שלה מӐוד מוסיף לאווירה בנבחרת.

אנחנו מתכוננים לקראת טורניר ההכנה הראשון שלנו בשבוע הבא, כשהמטרה היא לבראות דרך המשחקים הבינלאומיים את יכולתנו ולעשות את ההתאמות לקראת המשחקים הרשמיים.
האימונים עוברים טוב והשחקניות עובדות קשה, אני אישית מתאוששת מפציעה בכתף ומיום ליום מתחזקת, ומקווה להיות במיטבי למוקדמות"

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק