10 המלצות winner למשחקי שני

משחקי הליגה הרוסית, הליגה הפינית, הליגה הצ'כית וליגות נוספות במסגרת המלצות ה-WINNER היומיות שלנו

יום שני 19 יולי 2010
אסף בילגורי

כבכל יום וכמובן גם היום, אנו מעניקים המלצות למשחקי ה-WINNER 

 קריליה סובטוב - צסק'א מוסקבה - 2 (יחס 1.35)

ככל הנראה קריליה תסיים את הסיבוב הראשון במקום האחרון בטבלה. היא אחרי שלושה הפסדים רצופים ועם 2 ניצחונות בלבד מפתיחת העונה. היא תארח היום את צסק'א מוסקבה שבמקום השלישי בטבלה כשזו אחרי שנ יניצחונות בשלושת המחזורים האחרונים. קריליה בבית עם מאזן של שני ניצחונות, תיקו ושלושה הפסדים, מוסۧבה בחוץ עם מאזן טוב מאוד של ארבעה ניצחונות והפסד אחד. צסק'א ניצחה בשני הסיבובים בעונה שעברה בקלות בתוצאה 3:1 בחוץ ו-3:0 בבית, אין סיבה שהיא לא תנצח גם הפעם, ויש מצב שגם פה נראה הרבה שערים.

טמפרה יונייטד - איי.סי אולו - 1 (יחס 1.40)

טמפרה במקום השישי בטבלה כשהיא לא בכושר טוב והיא אחרי שני הפסדים בשלושת המחזורים האחרונים. היא תארח היום את איי.סי אולו שבמקום ה-13 בטבלה כשזו ממש במצב רע עם ארבעה הפסדים רצופים. טמפרה בבית עם מאזן של שני ניצחונות, שלוש תוצאות תיקו והפסד אחד, אולוȠבחוץ חלשה עם שני ניצחונות, תיקו אחד וארבעה הפסדים. בסיבוב הקודם דווקא ניצחה איי.סי אולו את טמפרה ואפילו בקלות בתוצאה 3:0. גם בעונה שעברה ניצחה אולו את טמפרה 3:0 זאת אחרי שטמפרה הלמה בה עם 4:1 בסיבוב הראשון. להערכתי המזל של אולו יפסק מול טמפרה כשהיא נמצאת ۑכושר גרוע. טמפרה שניצחה משחק אחד בארבעת המחזורים האחרונים צריכה לחזור לנצח ולדעתי היא תעשה את זה היום.

אספו - קלובי 04 - X (יחס 3.05)

אספו מדורגת במקום החמישי בטבלה ואחרי שני הפסדים רצופים היא מסיימת רק בתיקו במחזור הליגה האחרון. היא תארח היום את קלובי שמדורגת במקו םה-11 בטבלה כשזו משיגה ניצחון במחזור הליגה האחרון, זאת אחרי שלושה הפסדים רצופים. אספו בבית עם מאזן של שלושה ניצחונות ושני הפסדים, קלובי בחוץ עם תיקו אחד ושלושה הפסדים. בארבעת המשחקים היחידים שהיו בין שתי הקבוצות הללו ניצחה קלובי בשלושה משחקים, אספו ניצחה פעם אחת, אך ארבעת המשחקים האלו היו לפני שש שנים. אספו שבנויה כמעט לגמריי משחקנים פינים, אמורה להשיג ניצחון על קלובי שלא משחקת טוב בחודש האחרון. עם זאת, אני מאמין שקלובי תיתן את הפייט שלה ואחרי ניצחון יפה במחזור האӗרון, היא תנסה לחלץ מכאן לפחות נקודה. אני מסמן כאן X.

יאבלונץ - ברנו - 1 (יחס 1.40)

יאבלונץ' סיימה את העונה שעברה במקום השני בטבלה במרחק של נקודה אחת בלבד מהאלופה ספרטה פראג. ברנו מהצד השני סיימה איי שם בתחתית הטבלה במקום 1ı. יאבלונץ ניצחה את ברנו בשני הסיבובים בעונה שעברה בתוצאה זהה של 1:0 קטן. לקראת העונה החדשה החתימה יאבלונץ שני שחקנים חדשים. היא החזירה לצ'כיה את הקשר פיטאק שהגיע מזלצבורג ואת המגן הסלובני קרייקיץ' שהגיע מספרטה פראג. ברנו מהצד השני החתימה שחקן אחד בלבד, את̠החלוץ הצעיר סמאנק שהגיע מג'ילאווה מהליגה השניה. לסיכום, יאבלונץ' קבוצה טובה יותר, רצינית יותר ושאפתנית יותר מברנו. לדעתי היא תפתח את העונה עם ניצחון.

סאטורן - ספרטק נאלצ'יק - X (יחס 2.60)

סאטורן מדורגת במקום ה-14 בטבלה והיӐ אחרי שני הפסדים בשלושת המחזורים האחרונים. היא תארח היום את ספרטק נאלצ'יק שמדורגת במקום הרביעי בטבלה וזו אחרי ניצחון במחזור הליגה האחרון, זאת אחרי שני הפסדים ותיקו. סאטורן משיגה העונה בבית שלוש תוצאות תיקו ושני הפסדים, נאלצ'יק בחוץ עם מאזן של ניצחון אחד, ۩לוש תוצאות תיקו ושני הפסדים. בעונה שעברה ניצחה סאטורן בבית 1:0, זאת אחרי שתי תוצאות תיקו ברצף בין שתי הקבוצות הללו. בסך הכל, נאלצ'יק קבוצה טובה יותר מאשר סאטורן, אך מלבד הניצחון במחזור האחרון, נאלצ'יק לא ממש מרשימה בתקופה האחרונה. יהיה משחק צמוד לדעתי ולמۨות הפערים במשמעותיים בין שתי הקבוצות, אני מאמין שנראה כאן תוצאת תיקו.

גרינדאביק - סטיארנן - 1 (יחס 2.20)

גרינדאביק מדורגת במקום ה-11 בטבלה כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי תיקו במחזור האחרון, זאת אחרי שני הפסדים רצופים. סטיארנן שתתמודד מולה היום מדורגת במקום השביעי בטבלה כשהיא אחרי שני הפסדים רצופים. גרינדאביק משיגה העונה בבית מאזן של תיקו אחד וארבעה הפסדים ביחס שערים 1-8, סטיארנן בחוץ עם מאזן של ניצחון אחד, תיקו אחד ושלושה הפסדים. תשעה מתוך עשרת המשחקים האחרונים בין שתי הקבוצוߪ האלו הוכרעו. רק בשלושה מקרים ניצחה קבוצת החוץ, גרינדאביק ניצחה בארבעת מפגשי הבית מתוך חמישה מול סטיארנן. אני ממשיך עם המגמה הזו, ומסמן כאן 1.

ספורטינג פינגל - דרוגהדה יונייטד - 1 (יחס 1.30)

פינגל מדורג

תגובות

טלספורט בפייסבוק