9 המלצות WINNER לרביעי

משחקי הגומלין במוקדמות ליגת האלופות ומשחק מחצי גמר הגביע השבדית במסגרת המלצות ה-WINNER היומיות שלנו

יום רביעי 21 יולי 2010
מערכת TELESPORT
את הסיבוב הבא. את העונה שעברה סיימה ז'לייזניצר עם מאזן בית מרשים ביותר שעמד על 12 ניצחונות, שתי תוצאות תיקו והפסד אחד בלבד ביחס שערים 35-10. הפועל ת'א כפי שאנחנו מכירים אותה שיחקה מצויין גם במשחקי החוץ בעונה שעברה בליגה, וגם בליגה האירופית היא שיחקה יפה ۞אוד במשחקי החוץ בשנה שעברה. אם לוקחים נבחרת בוסנית מול נבחרת ישראלית, אין ספק שהבוסנים עדיפים. בכל מה שנוגע לקבוצות בליגה עצמה, הליגה הישראלית טובה בהרבה מהליגה הבוסנית. הפועל ת'א לדעתי תעבור את הבוסנים, אולי זה לא יהיה 5-0 היום אבל זה אמור להסתיים בניצחוߟ כפול.

אף. אייג' - באטה בוריסוב - 2 (יחס 1.70)

אף.אייג' שהיתה הקבוצה החזקה ביותר בליגה האיסלנדית, נראית לא טוב מפתיחת העונה שלה. היא אמנם במקום השלישי בליגה שלה אבל בפיגור של 7 נק' מהמוליכות. בוריסוב מהצד השני מוליכה את הליגה שלה בבלארוס כשהיא אחרי שלושה ניצחונות רצופים בהם היא כובשת 12 שעירם וסופגת רק שער אחד בלבד. בוריסוב ניצחה בקלות 5:1 את המשחק הראשון והיום היא באה לסגור את הסיפור. אם אף.אייג' הייתה עוד איכשהו נראית טוב בליגה שלה, הייתי עוד חושב שהיא מסוגלת לעשות פה הפתӢה, אבל היא לא נראית טוב. בוריסוב לדעתי תסיים את הסיפור היום.


האמרבי - ברומפויקרנה - 2 (יחס 2.10)

המסע אל חצי גמר הגביע השבדי יסתיים במשחק היום. האמרבי מהליגה השניה, מדורגת במקום ה-11 שם תארח את ברומפויקרנה מהליגה הרېשונה כשזו במקום השביעי בטבלה. האמרבי אחרי שלושה משחקים ללא ניצחום עם שתי תוצאות תיקו והפסד, ברומפויקרנה אחרי שלושה ניצחונות בחמשת המחזורים האחרונים. הלסינבורג, מיאלבי וקלמאר כבר בסיבוב הבא, ההימור שלי, ברומפויקרנה תהיה הקבוצה הרביעית שתהיה שם. הבדלי הליגוߪ בין השתיים בכל זאת ידברו כאן. חזקו ב-X.

תגובות

טלספורט בפייסבוק