6

9 המלצות WINNER לחמישי

משחקי הגחמלין במוקדמות הסיבוב השני של הליגה האירופית במסגרת המלצות ה-WINNER היומיות שלנו

יום חמישי 22 יולי 2010
מערכת TELESPORT
סטאבק - X (יחס 2.85)

סטאבק הנורבגית סיימה רק בתיקו 2:2 במשחק הראשון מול מוגילב מבלארוס בבית. בשתߙ הליגות גם בנורבגיה וגם בבלארוס כבר משחקים, מוגילב מדורגת במקום השביעי שם אחרי 18 מחזורים, סטאבק מדורגת במקום התשיעי אחרי 17 מחזורים. סטאבק בנויה ברובה משחקנים נורבגים, עם זאת יש שם כמה כוכבים מאיסלנד, הולנד וגם בחור חביב מארה'ב. הקבוצה מבלארוס בנויה ברובה משחקים בלארוסים עם כמה נגיעות של שחקנים אוקראינים. המשחק הזה לדעתי יהיה אחד המשחקים המשעממים של היום, להערכתי, שתי הקבוצות יסיימו בתוצאת תיקו, מה שתעלה את מוגילב לסיבוב הבא אלא אם כן יהיה פה תיקו 3:3 ומעלה.

שירוקי - אוסטריה וינה - 1 (יחס ̳.10)

שירוקי הבוסנית הצליחה לחלץ במפתיע תוצאת תיקו 2-2 באוסטריה במשחק הראשון. היא הוליכה 1-0 בדקה ה-25 אבל אז בין הדקה ה-50 לדקה ה-57 הובקעו שלושה שערים והמשחק נסתיים בתיקו 2:2. באוסטריה נפתחה הליגה בסופ'ש האחרון, אוסטריה וינה ניצחה 2-0 והәא במקום השלישי. בליגה הבוסנית טרם משחקים. הסגל הפותח של אוסטריה וינה בנוי כולו משחקנים אוסטרים. בקבוצה הבוסנית, שירוקי יש שם כמה כוכבים מכל העולם. מלבד שחקנים בוסנים, יש שם שלושה שחקנים מברזיל, שני שחקנים מארגנטינה וגם שחקן אחד מקרואטיה. יש הרבה שמחה והתלߔבות במשחק של שירוקי. היא אמנם חלשה יותר מאוסטריה וינה, אך לדעתי היא זו שתנצח היום ותעפיל לסיבוב הבא.

בני יהודה - שמרוק רוברס - 1 (יחס 1.30)

כבר ראינו מה שוות הקבוצות מאירלנד. אתמול בליגת האלופות נוכחנו לדעת על בוהמיינס שנәצחה את המשחק הראשון שלה 1-0 קטן בבית, אך הושפלה לאחר מכן קשות 4-0 מול ניו סיינטס, קבוצה דיי חלשה מהליגה הגיאורגית. שמרוק שהרבה בנו על ניצחון שלה במשחק הראשון (מלבד אחד בפורום שלנו שעשה כמה אלפים מהתיקו הזה), הצליחה להשוות ל-1:1 רק בדקה ה-90. בסך הכל מדובר בקבוצה מאוד חזקה, אך היא מאוד חזקה יחסית לליגה שלה. היא מוליכה שם את הטבלה והיום היא תשחק מול בני יהודה שלנו שככל הנראה תפגוש את יובנטוס בסיבוב הבא. בני יהודה תעבור את שמרוק בקלות לדעתי והיא תפגוש את הגברת הזקנה, מאוד זקנה בסיבוב הבא.

תגובות

טלספורט בפייסבוק