הכנה: ישראל הפסידה לפורטוגל

משחקי ההכנה בפורטוגל: נבחרת ישראל של אריק שיבק נחלה הפסד ראשון במשחקך ההכנה בפורטוגל, כשנכנעה למקומיים בתוצאה 85:76. בורשטיין היה הבולט במגרש עם 16 נקודות

יום שני 19 יולי 2010
מערכת TELESPORT
נבחרת ישראל הפסידה הערב (שני) לנבחרת פורטוגל בתוצאה 85:76, שבועיים בלבד לפני המשחק הראשון שלה במסגרת מוקדמות אליפות אירופה מול איטליה. אחת המטרות החשובות של המשחקים היא לבדוק את התיאום של ליאור אליהו ודייויד בלות'נטאל.

שיבק פתח בחמישייה עם יוגב אוחיון, יותם הלפרין, גיא פניני, ליאור אליהו ואורי קוקיה. המשחק התנהל כמעט לכל אורכו בקצב של המקומיים שהובילו כמעט לכל אוӨך הדרך. הרבע הראשון הסתיים ביתרון פורטוגלי 19:26.

הנבחרת הישראלית המשיכה להראות רע גם ברבע השני, הן בהתקפה והן בהגנה, מה שסלל יתרון 41:27 לזכות הפורטוגלים. סיומת טובה של המחצית, בעיקר של בורשטיין, הורידה את הנבחרת במינוס קטן יחסית להפסקה, רק 35:43 לפורטוגל.

ישראל נכנסה טוב יותר למחצית השנייה ואף סיימה את הרבע השלישי בפיגור של 4 נקודות בלבד (63:59). הרבע הרביעי היה המשך ישיר של שני הרבעים הראשונים, פורטגל ברחה שוב להפרש דו ספרתי וניצחה בסיום.

מחר תקיים הӠבחרת משחק נוסף מול פורטוגל ולאחריו תחזור ארצה. עם החזרה יצטרף לאימונים גם עמרי כספי ובעצם הסגל יושלם לראשונה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק