נקבעו חברי הוועדה לבחירת מאמן לצעירה

לאחר שיו"ר בני יהודה, חזי מגן התפטר מהוועדה הקודמת לאיתור מאמן חדש לנבחרת הצעירה של ישראל, תוקם וועדה חדשה שנמצאים בה שחר בן עמי, יורם אורנשטיין וג'קי בן זקן. המועםד המוביל: גיא לוזון

יום ראשון 25 יולי 2010
שלמה חסיד

לאחר שחזי מגן, הבעלים של בני יהודה התפטר מוועדת האיתור שנערכה בתחילת השבוע, החליטו מספר בעלי קבוצות להקים ועדת איתור חדשה למאמן הצעירה. 

השלושה שאמורים להוות את ועדת האיתור הבאה הינם שחר בן עמי, יורם אורנשטין וג'קי בן זקן, הם אינם בעלי תפקיד רשמי בהתאחדות. הוועדה עשוייה להמליץ עۜ מחליף למוטי איווניר כמאמן הנבחרת הצעירה ורוב הקולות כנראה מובילים למועמד המוביל, גיא לוזון.

חזי מגן התפטר מוועדת האיתור

מביך. רק כך ניתן לתאר את פרשת מינוי הצפוי של גיא לוזון למאמנה הבא שלȠהנבחרת האולימפית. 

פרשת המינוי המביכה הסתבכה הבוקר, כאשר חזי מגן  החליט להתפטר מתפקידו כיו"ר וועדת האיתור שתפקידה היה למצוא מועמד ראוי לאימון הנבחרת הצעירה במקומו של מוטי איווניר.

מגן, שהיה הבוס של גיא לוזון כשזה אۙמן את בני יהודה, הבין שלוזון הוא המועמד היחיד לאימון הנבחרת והחליט לפרוש מתפקידו ולא לקחת חלק בסאגה המביכה של גיא לוזון.

כזכור, לפני מספר שבועות מינתה ההתאחדות לכדורגל וועדת איתור שחזי מגן עמד בראשה כאשר תפקידה היה למצוא מועמד שיחליף את מוטי איווניר, כאשר אבי לוזון, דודו של גיא לוזון לא היה אמור לקחת חלק בהליך המינוי הזה.

מגן, ימשיך לשמש כחבר הנהלת ההתאחדות, אך וועדת האיתור שבראשה הוא עמד תפוזר ככל הנראה וגיא לוזון ימונה בימים הקרובים באופן רישמי כמאמנה הבא של הנבחרת האולימפיӪ.

תגובות

8

טלספורט בפייסבוק