ארמסטרונג פספס הזדמנות לנצח קטע בטור

הרוכב האמריקני כבר פתח פער של מספר דקות בפתיחת הקטע ה-16 של הטור דה פראנס האחרון בחייו, אך הפסיד בספרינט וסיים במקום השישי. קונטאדור עדיין בראש

יום שלישי 20 יולי 2010
מערכת TELESPORT
זה היה יכול להיות סיום מיוחד מאוד לקריירה הארוכה והמפוארת של הרוכב לאנס ארמסטרונג, אבל פיאדריק פדריגו הצרפתי מנע בספרינט הסיום מארמסטרונג לנצח בקטע בפעם האחרונה.

אחרי שנצפתה דרמה גדולה במיוחד אתמול בטור דה פראנס, גם היום בקטע ה-16 קיבלנו מספר מהפכים נהדרים, ובמיוחד לאור העובדה שלאנס ארמסטרונג, זוכה בטור דה פראנס בעבר 7 פעמים, ניסה לנצח קטע בטור האחרון בחייו.

האמריקני בחר בקטע הקשה ביותר של השנה, הכולל רצף של 2 טיפߕסים בקטגוריית העל ושניים נוספים מהדרגה הראשונה, והצליח לפרוץ בשלב מוקדם מאוד. ארמסטרונג פתח פער של מספר דקות אבל בסופו של דבר סיים ביחד עם 7 רוכבים בדבוקה המנצחת.

המנצח בסיום היה הצרפתי פיאריק פדריגו, שהפך לשישי ממדינתו שזוכה בקטע השנה.&Ůbsp;כאמור, ארמסטרונג סיים שישי וטיפס עד למקום ה-25 בפיגור של 33:46 דקות מהמקום הראשון.

שני הראשונים בדירוג, אלברטו קונטאדור ואנדי שלק סיימו 6:45 דקות אחרי המובילים ובכך שמרו על הפער כפי שפרצו. מחר ייערך יום מנוחה בטור דה פראנס, ̻וביום חמישי ייערך הקטע האחרון בפירנאים.

כידוע, במקום הראשון ממוקם אלברטו קונטאדור בזמן של 78:29:08 שעות, אנדי שלק שני ב- +8 שניות ושלישי נמצא סמואל סאנצ'ז בזמן של +2 דקות. 

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק